• -30%
  • Obniżka
Marlin z żółtą pręgą (makaira nigricans) Poduszka maskotka ryba 118 cm
GP-175594

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    102 punkty lojalnościowe!

Cena:

146,10 zł
102,27 zł Oszczędzasz: 43,83 zł Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 102,27 zł

Compare now Compare list is full

Marlin z żółtą pręgą (makaira nigricans) Poduszka maskotka ryba 118 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 118 cm

 

Marlin (Makaira Nigricans) Piękna i majestatyczna ryba otwartego morza .Imponuje rozmiarami, największe osobniki osiągają wagę do 900 kg. z tego względu jest to jedna z największych ryb kościstych. Wystepuje w strefach tropikalnych i sub-tropikalnych Oceanów Atlantyckiego, Indyjskiego oraz Pacyfiku. Marliny odżywiają się rybami jak Tuńczyki czy Bonity w trakcie polowania używają charakterystycznego szpica na głowie do ogłuszania ofiary. Marlin to marzenie I najcudowniejsze przeżycia dla wędkarzy morskich.

 

Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

Marlin z żółtą pręgą (makaira nigricans) Poduszka maskotka ryba 118 cm

Napisz swoją opinię