Rekin (carcharodon carcharias) ŻARŁACZ BIAŁY Poduszka maskotka ryba 120 cm
GP-175761

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    134 punkty lojalnościowe!

Cena:

134,90 zł

Compare now Compare list is full

Rekin (carcharodon carcharias) ŻARŁACZ BIAŁY Poduszka maskotka ryba 120 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 120 cm

 

Najbardziej charakterystyczny przedstawiciel Rekinów. Gatunek ten spotykany jest w większości ciepłych wód oceanicznych. Budowa ciała świadczy o typowo drapieżnym stylu życia, ciało aerodynamiczne, silnie umięśnione z dużym otworem gębowym wypełnionym wielkimi zębami. Osobnik ten dorasta do dużych rozmiarów osiągając nawet 7 metrów długości. Bardzo ciekawie przedstawia się etap rozmnażania , gatunek ten jest żyworodny, samica rodzi około 30 sztuk małych jednocześnie. Żarłacz biały żywi się głównie żółwiami, fokami oraz również rybami.

 

Komentarze
Napisz swoją opinię

Rekin (carcharodon carcharias) ŻARŁACZ BIAŁY Poduszka maskotka ryba 120 cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii