• -35%
  • Obniżka
Bojownik syjamski (betta splendens) Poduszka maskotka ryba 53 cm
GP-175419
5905279175419

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    57 punktów lojalnościowych!

Cena:

89,20 zł
57,98 zł Oszczędzasz: 31,22 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 87,40 zł

Compare now Compare list is full

Bojownik syjamski (betta splendens) Poduszka maskotka ryba 53 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 53 cm

 

Bojownik syjamski (Betta splendens) – popularna , pochodząca z południowo-wschodniej Azji ryba słodkowodna. Bojownik to przepiękna ryba o specyficznym kształcie, posiadająca wiele odmian kolorystycznych . Ryby te najlepiej czują się w ciepłej wodzie 26-30 stopni Celsjusza z dużą ilością roślin gdzie chętnie przebywają samice. Bardzo ważne jest aby w akwarium zapewnić rybom dostęp do pobierania powietrza znad powierzchni wody. Charakterystyczną cecha samców jest silny terytorializm w związku z tym nie powinny byc trzymane w zbyt dużej obsadzie. Bojownik to ryba drapieżna w związku z tym najlepiej znosi pokarm pochodzenia zwierzęcego.

 

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Bojownik syjamski (betta splendens) Poduszka maskotka ryba 53 cm

Napisz swoją opinię