Neon Czerwony (neon Axelroda) Poduszka maskotka ryba 53 cm
GP-175969

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    84 punkty lojalnościowe!

Cena:

84,90 zł

Compare now Compare list is full

Neon Czerwony (neon Axelroda) Poduszka maskotka ryba 53 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 53 cm

Neon czerwony (Paracheirodon axelrodi) to gatunek pochodzący z Ameryki Południowej, występujący w szczególności na terenie Wenezueli, Brazylii i Kolumbii. Ta słodkowodna ryba zamieszkuje gęsto porośnięte rzeki i ich rozlewiska. Na pierwszy rzut oka jest bardzo podobny do Neona Innesa, od którego różnią go bardziej wyraziste barwy, brak jasnego brzucha oraz płochliwe usposobienie. Ma jasny grzbiet
i intensywnie czerwoną dolna część ciała.przez środek tułowia biegnie szeroki stalowoniebieski błyszczący pas. W naturalnym środowisku pas ten pozwala na wzajemne zauważanie się członków stada w mętnych
i ciemnych wodach. Płeć jest dość trudna do odróżnienia.

 

Komentarze
Napisz swoją opinię

Neon Czerwony (neon Axelroda) Poduszka maskotka ryba 53 cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii