Pirania czerwona (pygocentrus nattereri) Poduszka maskotka ryba 47 cm
GP-175433

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    84 punkty lojalnościowe!

Cena:

84,90 zł

Compare now Compare list is full

Pirania czerwona (pygocentrus nattereri) Poduszka maskotka ryba 47 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 47 cm

 

Pirania czerwona, natterera (Pygocentrus nattereri) – słodkowodna ryba drapieżna , uważana za najbardziej niebezpieczną z rodziny piraniowatych. Występuje w Ameryce Południowej w zlewni rzek Amazonii, Parany, Essequibo. Bardzo atrakcyjna ryba hodowana w akwariach, lubi przebywać w towarzystwie innych piranii. Dość problematyczne może być natomiast trzymanie innych ryb razem z Piraniami ponieważ mogą być atakowane. Pirania lubi przebywać w zbiornikach z dużą przestrzenią do pływania. W hodowli ryba ta powinna mieć dostęp przede wszystkim do pokarmu pochodzenia zwierzęcego najlepiej żywych lub martwych ryb.

 

Komentarze
Napisz swoją opinię

Pirania czerwona (pygocentrus nattereri) Poduszka maskotka ryba 47 cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii