Skalar (pterophyllum scalare) Poduszka maskotka ryba 51 cm
GP-175976

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    84 punkty lojalnościowe!

Cena:

84,90 zł

Compare now Compare list is full

Skalar (pterophyllum scalare) Poduszka maskotka ryba 51 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 51 cm

 

Skalar (Pterophyllum scalare) – popularna ryba akwariowa z rodziny Pielęgnic. Naturalnie występuje w dorzeczu środkowej Amazonki. Skalar ma spokojne usposobienie lubi przebywać w stadach, dobrze toleruje inne gatunki. Idealne warunki chowu to temperatura 24-26 stopni Celsjusza oraz dość duży zbiornik ze znaczą ilością roślinności. Ryba ta najlepiej toleruje żywy pokarm (ochotka, rozwielitki, plankton).

 

Komentarze
Napisz swoją opinię

Skalar (pterophyllum scalare) Poduszka maskotka ryba 51 cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii