• -35%
  • Obniżka
Krab cętkowany (hepatus epheliticus) Poduszka maskotka 60 cm
GP-175747
5905279175747

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    74 punkty lojalnościowe!

Cena:

115,00 zł
74,75 zł Oszczędzasz: 40,25 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 112,70 zł

Compare now Compare list is full

Krab cętkowany (hepatus epheliticus) Poduszka maskotka 60 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 60 cm

 

Bardzo liczna grupa skorupiaków. Charakteryzują się specyficznym kształtem oraz bardzo zróżnicowanymi gabarytami. Wielkość licznych odnóży waha się od kilku milimetrów do nawet czterech metrów. Kraby to stworzenia bardzo zwinne, potrafią poruszać się błyskawicznie i we wszystkich kierunkach. Zasięg ich występowania to niemal cały świat, głownie wody słone, ale są spotykane również w słodkich. Z racji wielu odmian i różnorakiego środowiska, w którym żyją, pokarm krabów jest bardzo zróżnicowany, żywią się na przykład padliną, roślinami, ale mogą też polować na mniejsze organizmy. Kraby stanowią ważny element odłowów rybackich, ich mięso jest bardzo smaczne i popularne.

 

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Krab cętkowany (hepatus epheliticus) Poduszka maskotka 60 cm

Napisz swoją opinię