• -30%
  • Obniżka
Rozgwiazda Starfish Poduszka maskotka 50 cm
GP-175655

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    66 punktów lojalnościowych!

Cena:

95,20 zł
66,64 zł Oszczędzasz: 28,56 zł Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 92,20 zł

Compare now Compare list is full

Rozgwiazda Starfish Poduszka maskotka 50 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 50 cm

 

Rozgwiazdy są bezkręgowcami z rodziny Asteroidea, żyją już od 450 milionów lat. Na całym świecie występuje około 1500 – 2000 gatunków, różnią się między sobą liczbą odnóży, wielkością i kolorem. Zamieszkują we wszystkich morzach i oceanach, charakteryzują się dość sporą odpornością na czynniki środowiskowe. Przebywają na dnie zbiorników wodnych i prowadzą drapieżny tryb życia. Ich pokarm to głównie małże, ślimaki, algi i wszelkie inne małe organizmy. Żyją do 30 lat.

 

Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

Rozgwiazda Starfish Poduszka maskotka 50 cm

Napisz swoją opinię