Sea Bass / Labraks (dicentrarchus labrax) Poduszka maskotka ryba 70 cm
GP-175198

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    88 punktów lojalnościowych!

Cena:

88,60 zł

Compare now Compare list is full

Sea Bass / Labraks (dicentrarchus labrax) Poduszka maskotka ryba 70 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 70 cm

 

Labraks (Dicentrarchus labrax) morska ryba drapieżna z rodziny okoniokształtnych. Występuje głównie w przybrzeżnych wodach Morza Śródziemnego ,Północnego Atlantyku, Morza Północnego oraz Morza Czarnego. Sporadycznie wpływa do przyujściowych odcinków rzek. Ryba ta tworzy spore ławice gdzie dorosłe osobniki żerują głównie na małych rybach śledziach i sardynach . Jest bardzo chętnie łowiony na spinning i sztuczną muchę.

 

Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

Sea Bass / Labraks (dicentrarchus labrax) Poduszka maskotka ryba 70 cm

Napisz swoją opinię