• -10%
  • Obniżka
Szczupak (esox lucius) Poduszka maskotka ryba 80 cm
GP-175037
5905279175037

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    63 punkty lojalnościowe!

Cena:

70,70 zł
63,63 zł Oszczędzasz: 7,07 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 63,63 zł

Compare now Compare list is full

Szczupak (esox lucius) Poduszka maskotka ryba 80 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 80 cm

 

Duża ryba z rodziny szczupakowatych. Występuje w niemal wszystkich słodkich wodach świata a także w przybrzeżnych rejonach wód morskich. Posiada wszystkie cechy typowego drapieżnika , kształt oraz ubarwienie są bardzo charakterystyczne dla tego gatunku. Odżywia się polując na inne organizmy wodne , głównie ryby. Jest rybą bardzo sportową przez co jest obiektem zainteresowania dużych rzeszy wędkarzy. Ryba ta jest bardzo czuła na negatywne zmiany w naturalnym środowisku co niestety przekłada się na wciąż spadającą liczebność tego gatunku w naszych wodach.

 

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Szczupak (esox lucius) Poduszka maskotka ryba 80 cm

Napisz swoją opinię