• -35%
  • Obniżka
Tuńczyk Giant (thunnus thynnus) Poduszka maskotka ryba 100 cm
GP-175525
5905279175525

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    107 punktów lojalnościowych!

Cena:

165,40 zł
107,51 zł Oszczędzasz: 57,89 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 162,10 zł

Compare now Compare list is full

Tuńczyk Giant (thunnus thynnus) Poduszka maskotka ryba 100 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 100 cm

 

Duża wędrowna ryba morska z rodziny makrelowatych (Scombridae). Występuje głównie u wschodnich i zachodnich wybrzeży Atlantyku, również w Morzu Śródziemnym. Ryba ta imponuje rozmiarami, dorasta nawet do 900 kg i osiąga długość prawie 4 metrów. Tuńczyk charakteryzuje się idealnie aerodynamicznym kształtem oraz posiada zdolność regulacji temperatury ciała. Dorosłe osobniki tego gatunku są bardzo sprawnymi drapieżnikami i odżywiają się głównie rybami. Tuńczyk błękitnopłetwy jest obecnie jednym z najbardziej zagrożonych wyginięciem gatunków na świecie.

 

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tuńczyk Giant (thunnus thynnus) Poduszka maskotka ryba 100 cm

Napisz swoją opinię