AQUAEL HYDRO BIOGUARD 120ML Żywe kultury bakterii
251931
5905546320092

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    41 punktów lojalnościowych!

Cena:

41,50 zł

Compare now Compare list is full

AQUAEL HYDRO BIOGUARD 120ML Żywe kultury bakterii

Działanie płynnego preparatu Hydro Bioguard zawierającego kultury bakterii oczyszczające akwarium jest wysoce skonkretyzowane, dlatego produkt obecnie cieszy się ogromną popularnością wśród akwarystów. W jego składzie znajdują się precyzyjnie dobrane żywe kultury bakterii, których działanie widać między innymi po neutralizacji stałych zanieczyszczeń organicznych takich jak muł, części roślinne oraz resztki pokarmowe, a także osady, odchody oraz inne czynniki pochodzenia biologicznego. Dzięki temu całe akwarium staje się czystsze i bardziej zadbane.

Produkt skutecznie stabilizuje wszelkie parametry wody, w tym jej poziom pH, oraz redukuje ryzyko powstawania niebezpiecznych dla ryb stref gnilnych w akwarium. Zmniejsza aktywność patogenów oraz likwiduje praktycznie do zera ryzyko powstania różnych chorób i schorzeń u ryb i roślin. Ma także wpływ na poprawę zapachu wody akwariowej oraz na wszelkie urządzenia mające z nią bezpośrednią styczność, na przykład filtry i napowietrzacze, co zmniejsza ryzyko odkładania się na nich osadu. Produkt można z powodzeniem zastosować zarówno w przypadku zalania nowego akwarium, aby przyspieszyć jego dojrzewanie, jak i w już gotowych zbiornikach.

Stosowanie produktu Hydro Bioguard jest bardzo proste i sprowadza się jedynie do kilku kroków. Płyn warto wstrząsnąć przed użyciem, aby uzyskać jego jednolitą strukturę składającą się z naturalnych bakterii beztlenowych i tlenowych w bardzo wysokim stężeniu. Do nowego zbiornika aplikujemy 20 mililitrów produktu na każde 100 litrów wody, a do zabiegów wymiany wody 10 mililitrów na każde 100 litrów wody. Tyle wystarczy, aby woda akwariowa odzyskała swoją czystość i uzyskała wartości idealne dla większości gatunków ryb słodkowodnych. W opakowaniu znajduje się 120 mililitrów lub aż 250 mililitrów specyfiku, co w większości przypadków oznacza nawet 2500 litrów doskonale oczyszczonej wody.

AQUAEL HYDRO BIOGUARD 120ML Żywe kultury bakterii

Woda w akwarium to najważniejsze medium wpływające na życie i warunki bytowe ryb oraz roślin podwodnych, dlatego zawsze warto dbać o jej czystość i bezpieczeństwo. Nieprawidłowo utrzymana woda jest pełna związków takich jak azotany, azotyny i amoniak, które zmniejszają długość życia ryb, a nawet mogą spowodować ich masowe wymieranie. Duży stres spowodowany na przykład zbyt małą ilością powietrza sprawia, że ryby stają się apatyczne i bardziej zdenerwowane, a nieprzyjemny zapach zanieczyszczonej wody potrafi wypełnić całe pomieszczenie, w którym znajduje się zbiornik. Nieprawidłowo utrzymana woda jest również niestabilna w kwestii jej odczynu pH, a w ostatecznych fazach może stawać się mętna, brudna i zamglona.

W firmie Aquael od początku istnienia stawiamy na ofertę składającą się wyłącznie z produktów, które warto polecić wszystkim akwarystom. Każdy z artykułów cechuje się stuprocentowym bezpieczeństwem użytkowania oraz doskonałą wydajnością, a także stosunkowo bardzo korzystną ceną zakupu. Nasze wyroby, a wśród nich kultury bakterii oczyszczające akwarium, dedykujemy wymagającym wielbicielom akwarystyki, którzy nie uznają kompromisów na żadnym polu oraz chcą swoim rybom i roślinom dać jak najlepsze warunki do bytowania. Zamów już dziś jeden z oferowanych specyfików o skonkretyzowanym działaniu, a w razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Preparaty AQUAEL

AQUAEL HYDRO BIOGUARD 120ML Żywe kultury bakterii

Akwarystyka, oczko wodne i ogród - hobby, które inspirują

Oczywiście, jako pasjonaci tych wodnych pasji, nie jesteśmy do końca obiektywni. Lecz, czy musimy kogoś szczególnie przekonywać, iż obecność akwarium słodkowodnego, morskiego, oczko wodne i ogród przy naszym domu to rzeczy, które tylko dodadzą mu urody? Nie sądzę. Akwaria dla wielu osób to doskonały sposób na zanurzenie się w podwodnym świecie bez konieczności moczenia się w wodzie. Dzięki akwarium, kilku szybom sklejonym ze sobą, możemy podpatrywać życie podwodnych mieszkańców naszego małego ekosystemu, który stworzyliśmy im w naszym domu. Natomiast kiedy oryginalną aranżację akwariową łączymy z pięknym akwarium, gustownie zaprojektowanym i wyprodukowanym, otrzymujemy element wystroju wnętrza, który zapiera dech w piersi obswerwującym.

Aquael - polska duma w branży zoologicznej na skalę światową

Aquael to marka z wieloletnią historią, tradycją, a co najważniejsze - doświadczeniem. W Aquael mówią: łączymy pracę z pasją. I to widać. Firma zaczynała od produkcji pompek napowietrzających do akwarium, a teraz ich katalog obejmuje zbiór kilkuset produktów, w oparciu o które stworzymy kompletne akwaria dekoracyjne.

Co wyróżnia markę Aquael?

Przede wszystkim jest to jakość. Jakość, która pochodzi z Polski, bo tutaj produkowane są produkty firmy Aquael. Akwarium, pokrywa twojego akwarium najwyższa jakość, która im towarzyszy biorą się stąd - z Polski. Kto nie chciałby, aby produkt do twojego akwarium pochodził z Twojego kraju... Poza tym, akwarystyka oczko wodne terrarystyka, i produkty marki grupy Aquael bronią się same. Wystarczy je wziąć do ręki, aby przekonać się, iż akwaria i zestawy akwariowe reprezentują poziom światowy, a niejednokrotnie zawstydzają marki zachodnie. Począwszy od samego pomysłu i projektu, przez jakość użytych komponentów, wykonanie tychże produktów, ich spasowanie, a na gotowym produkcie kończąc - Aquael staje na najwyższym poziomie. Kiedy dołożymy do tego fakt, iż ich produkty, na tle konkurencji, psują się niezmiernie rzadko, a jeśli tak się stanie, ich serwis działa wzorowo, szybko, i zawsze skutecznie. Inne marki mogą tylko pozazdrościć Aquael takiego podejścia i sukcesu w tej dziedzinie.

Akwarium w stylu japońskim w zestawach akwariowych Aquael

Akwarium japońskie przy użyciu zestawów firmy Aquael? Czemu nie! Zainspiruj się odkrywaj możliwości jakie tworzą przez Tobą zestawy akwariowe oferowane przez Aquael. Ich akwaria są niejako przedłużeniem naszych koncepcji, aranżacji, biotopów. Nie są tylko zbiornikiem na wodę. Określenie: dopasuj produkt do twojego standardu nabiera tutaj innego znaczenia, gdyż wybór możliwości jest naprawdę spory. Aquael oferuje nam zbiorniki w wielu rozmiarach, kształtach, kolorach, i możliwych wykończeniach. To samo dotyczy szafek, które są szalenie mocne, stabilne, a przy tym bardzo estetyczne. Niewątpliwie, zbiornik w stylu japońskim w akwarium Aquael będzie wspaniałym elementem dekoracji naszego mieszkania, domu, czy biura.

Oczko wodne i ogród - produkty Aquael do ich założenia i pielęgnacji

Cechy wyróżniające firmę Aquael w dziedzinie akwarystyki widać również w dziedzinie oczka wodnego i ogrodu. Marka oferuje nam szereg produktów, które pozwolą nam cieszyć się sadzawką wolną od glonów, która jest przyjaznym i bezpiecznym siedliskiem dla naszych ryb i roślin. Jakość tego polskiego producenta akwarystyka oczko wodne, czy terrarystyka to wybór pewny, sprawdzony, bezpieczny. Ich produkty, jakość, serwis - bronią się same.

Zakup produktów Aquael

Aquael posiada ogromną sieć dystrybucji nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Ich produkty znajdziemy zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych metropoliach, ale i w Internecie. Jako oficjalny dystrybutor w Polsce mamy przyjemność oferować pełny asortyment produktów marki Aquael. Są to rzeczy, których sami używamy na co dzień. Nie polecili byśmy żadnemu z klientów produktu, co do którego posiadamy jakiekolwiek wątpliwości. Czy to jeśli chodzi o jakość wykonania, czy jakość wykonywanej przez urządzenie pracy. Aquael to marka, którą polecamy z szczerego serca, i z uśmiechem na twarzy, a to dlatego też, iż cena ich produktów jest co najmniej konkurencyjna. Często jest tak, iż w cenie słabszego modelu producenta zachodniego kupisz nasze produkty marki Aquael, które osiągami przerastają produkt konkurencyjny. Co za tym idzie, posiadając taką możliwość, i taki sprzęt, robimy dobrze naszym akwariom. Mocniejszy, większy filtr oznacza lepszą filtrację, więcej pożytecznych bakterii, lepszą wodę do naszych podopiecznych. Co więcej, jeśli zdecydujemy się zmienić akwarium na większe, odpada nam w tym momencie zakupi nowego, większego filtr, gdyż poprzednio, z tym samym budżetem, mogliśmy kupić urządzenie większe, wydajniejsze, skuteczniejsze, niż te oferowane przez konkurencyjne firmy. Innymi słowy - Aquael - to się opłaca! I możecie być też Państwo pewni. Jeśli produkt firmy Aquael ulegnie awarii, nie będziecie mieć powodów do narzekań na ich serwis gwarancyjny, a także i pogwarancyjny.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Oceń 
Grzegorz G
2022-05-10
AQUAEL HYDRO BIOGUARD 120ML Żywe kultury bakterii

Ok

Napisz swoją opinię

AQUAEL HYDRO BIOGUARD 120ML Żywe kultury bakterii

Napisz swoją opinię