Oase WaterBalance Booster Bacteria 100 ml Denitryfikatory redukujące nadmierne stężenie azotanów w wodzie
89098
4010052890982

Czas wysyłki: 8-12 dni robocze

Otrzymasz    27 punktów lojalnościowych!

Cena:

27,30 zł

Compare now Compare list is full

Oase WaterBalance Booster Bacteria 100 ml Denitryfikatory redukujące nadmierne stężenie azotanów w wodzie

Obieg składników odżywczych w akwarium — rozkład związków azotu z resztek pokarmu, odchodów ryb itp. — mają kluczowe znaczenie dla równowagi biologicznej w akwarium. Za rozkład zanieczyszczeń odpowiedzialne są przede wszystkim mikroorganizmy, które zasiedlają się na stałych powierzchniach akwarium i w filtrze. Między różnymi rodzajami mikroorganizmów panuje ostra konkurencja, ponieważ każda populacja chce stać się jak największa. Duża ilość azotanów w wodzie szczególnie sprzyja rozrostowi glonów i może mieć negatywny wpływ na florę i faunę.

Miliardy aktywnych denitryfikatorów zawartych w Boost Bacteria WaterBalance szybko i skutecznie redukują nadmierne stężenie azotanów w wodzie. Zapewniają natychmiastową aktywność biologiczną w nowo założonych akwariach, skracaja czas rozruchu i wydłużają żywotność systemów filtracyjnych.

Cechy:

  • Zamknięte denitryfikatory redukują nadmierne stężenie azotanów w wodzie
  • Rzadsza wymiana wody
  • Zapobiega niepożądanemu tworzeniu się glonów
  • Szybka biodegradacja zanieczyszczeń
Oase WaterBalance Booster Bacteria 100 ml

Zostaliśmy wyróżnieni odznaczeniem SILVER PARTNER przez producenta marki OASE.

Co to oznacza? Kupując u nas masz pewność:

  • pochodzenia towaru z Polskiej, oficjalnej dystrybucji, 
  • dokładnych i rozbudowanych opisów wraz ze zdjęciami, tabelami itp.
  • maksymalnie skróconego czasu ewentualnej reklamacji.
  • eksperckiego poziomu wiedzy ogólnej i szczegółowej naszych doradców o produktach, którzy doskonale znają markę OASE i chętnie udzielą Państwu fachowej porady,
  • dostępności ponad 90% produktów marki OASE z wysyłką 24h.

Wiedza, którą Oase zdobyło we wszystkich aspektach projektowania z użyciem wody, zaowocowała gamą produktów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Świadomość ekologiczna, wydajność i zrównoważony rozwój to wartości, które definiują ich innowacje. W połączeniu z tymi podstawowymi wartościami i najnowocześniejszą technologią, ich produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i inspirują pod każdym względem.

Bezkompromisowe, wysokiej jakości produkty OASE gwarantują miłośnikom oczka wodnego radość ze swojego wodnego ogrodu przez długie lata. OASE oznacza kreatywność, dbałość o szczegóły i inteligentny projekt, mając na uwadze jeden cel: uczynić wszystkie doświadczenia ogrodnictwa wodnego wyjątkowymi dzięki żywej wodzie.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Oase WaterBalance Booster Bacteria 100 ml

Napisz swoją opinię