AQUAEL TURBO CLEAR 250ml Preparat przywracający jakość i czystość wody
251942

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    43 punkty lojalnościowe!

Cena:

43,70 zł

Compare now Compare list is full

AQUAEL TURBO CLEAR 250ml Preparat przywracający jakość i czystość wody

Preparat przywracający naturalną jakość i czystość wody w akwarium Turbo Clear ma wiele bardzo istotnych cech z punktu widzenia osoby zainteresowanej akwarystyką. Środek zapewnia stuprocentowe oczyszczenie wody z zalegających zanieczyszczeń, co pozwoli na odzyskanie jej przejrzystości nawet w bardzo trudnych przypadkach. Preparat jest zamknięty w poręcznym opakowaniu, dlatego jego przechowywanie nie wymaga dużej ilości wolnego miejsca jak w przypadku wielu konkurencyjnych wyrobów.

Turbo Clear to specyfik przeznaczony do najczęściej spotykanych i najpopularniejszych akwariów słodkowodnych. Działa on poprzez wytrącenie z wody wszelkich zanieczyszczeń o różnym podłożu, które samoistnie opadają na dno w formie osadu. Osad ten samoistnie w ciągu kilku dni zostanie w całości rozłożony przez specjalne bakterie saprotroficzne i nie pozostanie po nim nawet śladu. Dzięki temu woda ponownie stanie się czysta i przejrzysta, a przy tym także bezpieczna dla fauny i flory.

Zmętnienie wody akwariowej ma wiele przyczyn, jednak najczęstszą jest przyspieszony rozwój pierwotniaków, będących podstawowym czynnikiem wpływającym na zmianę jej przejrzystości. Te eukarionty mają wśród akwarystów bardzo złą opinię ze względu na fakt, iż zabierają tlen niezbędny do życia roślin i ryb, co w efekcie może wywołać niedotlenienie flory i fauny, a ostatecznie może prowadzić do poważnych chorób. Z reguły rozwój pierwotniaków przyspieszają takie czynniki jak nieprawidłowe podłoże, zbyt duża ilość pokarmu oraz znaczne zanieczyszczenie o podłożu biologicznym. Bardzo często za rozwój pierwotniaków odpowiadają także niesprawne akcesoria, takie jak napowietrzacz czy filtry, które wskutek nieodpowiednio wydajnej pracy nie są w stanie oczyścić wody w prawidłowy sposób.

Zadbane akwarium ma zupełnie inną estetykę niż akwarium po brzegi wypełnione mętną wodą. Te drugie są nieatrakcyjne i sprawiają wrażenie bardzo źle utrzymanych, przez co zdecydowanie tracą w oczach gości i domowników. W klarownej wodzie doskonale widać wszelkie rośliny oraz ryby i inne żyjątka wodne. Można podziwiać ich zachowanie oraz ubarwienie w pełnej krasie, bez charakterystycznego nalotu przypominającego gęstą mgłę.

Preparaty AQUAEL

Akwarystyka, oczko wodne i ogród - hobby, które inspirują

Oczywiście, jako pasjonaci tych wodnych pasji, nie jesteśmy do końca obiektywni. Lecz, czy musimy kogoś szczególnie przekonywać, iż obecność akwarium słodkowodnego, morskiego, oczko wodne i ogród przy naszym domu to rzeczy, które tylko dodadzą mu urody? Nie sądzę. Akwaria dla wielu osób to doskonały sposób na zanurzenie się w podwodnym świecie bez konieczności moczenia się w wodzie. Dzięki akwarium, kilku szybom sklejonym ze sobą, możemy podpatrywać życie podwodnych mieszkańców naszego małego ekosystemu, który stworzyliśmy im w naszym domu. Natomiast kiedy oryginalną aranżację akwariową łączymy z pięknym akwarium, gustownie zaprojektowanym i wyprodukowanym, otrzymujemy element wystroju wnętrza, który zapiera dech w piersi obswerwującym.

Aquael - polska duma w branży zoologicznej na skalę światową

Aquael to marka z wieloletnią historią, tradycją, a co najważniejsze - doświadczeniem. W Aquael mówią: łączymy pracę z pasją. I to widać. Firma zaczynała od produkcji pompek napowietrzających do akwarium, a teraz ich katalog obejmuje zbiór kilkuset produktów, w oparciu o które stworzymy kompletne akwaria dekoracyjne.

Co wyróżnia markę Aquael?

Przede wszystkim jest to jakość. Jakość, która pochodzi z Polski, bo tutaj produkowane są produkty firmy Aquael. Akwarium, pokrywa twojego akwarium najwyższa jakość, która im towarzyszy biorą się stąd - z Polski. Kto nie chciałby, aby produkt do twojego akwarium pochodził z Twojego kraju... Poza tym, akwarystyka oczko wodne terrarystyka, i produkty marki grupy Aquael bronią się same. Wystarczy je wziąć do ręki, aby przekonać się, iż akwaria i zestawy akwariowe reprezentują poziom światowy, a niejednokrotnie zawstydzają marki zachodnie. Począwszy od samego pomysłu i projektu, przez jakość użytych komponentów, wykonanie tychże produktów, ich spasowanie, a na gotowym produkcie kończąc - Aquael staje na najwyższym poziomie. Kiedy dołożymy do tego fakt, iż ich produkty, na tle konkurencji, psują się niezmiernie rzadko, a jeśli tak się stanie, ich serwis działa wzorowo, szybko, i zawsze skutecznie. Inne marki mogą tylko pozazdrościć Aquael takiego podejścia i sukcesu w tej dziedzinie.

Akwarium w stylu japońskim w zestawach akwariowych Aquael

Akwarium japońskie przy użyciu zestawów firmy Aquael? Czemu nie! Zainspiruj się odkrywaj możliwości jakie tworzą przez Tobą zestawy akwariowe oferowane przez Aquael. Ich akwaria są niejako przedłużeniem naszych koncepcji, aranżacji, biotopów. Nie są tylko zbiornikiem na wodę. Określenie: dopasuj produkt do twojego standardu nabiera tutaj innego znaczenia, gdyż wybór możliwości jest naprawdę spory. Aquael oferuje nam zbiorniki w wielu rozmiarach, kształtach, kolorach, i możliwych wykończeniach. To samo dotyczy szafek, które są szalenie mocne, stabilne, a przy tym bardzo estetyczne. Niewątpliwie, zbiornik w stylu japońskim w akwarium Aquael będzie wspaniałym elementem dekoracji naszego mieszkania, domu, czy biura.

Oczko wodne i ogród - produkty Aquael do ich założenia i pielęgnacji

Cechy wyróżniające firmę Aquael w dziedzinie akwarystyki widać również w dziedzinie oczka wodnego i ogrodu. Marka oferuje nam szereg produktów, które pozwolą nam cieszyć się sadzawką wolną od glonów, która jest przyjaznym i bezpiecznym siedliskiem dla naszych ryb i roślin. Jakość tego polskiego producenta akwarystyka oczko wodne, czy terrarystyka to wybór pewny, sprawdzony, bezpieczny. Ich produkty, jakość, serwis - bronią się same.

Zakup produktów Aquael

Aquael posiada ogromną sieć dystrybucji nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Ich produkty znajdziemy zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych metropoliach, ale i w Internecie. Jako oficjalny dystrybutor w Polsce mamy przyjemność oferować pełny asortyment produktów marki Aquael. Są to rzeczy, których sami używamy na co dzień. Nie polecili byśmy żadnemu z klientów produktu, co do którego posiadamy jakiekolwiek wątpliwości. Czy to jeśli chodzi o jakość wykonania, czy jakość wykonywanej przez urządzenie pracy. Aquael to marka, którą polecamy z szczerego serca, i z uśmiechem na twarzy, a to dlatego też, iż cena ich produktów jest co najmniej konkurencyjna. Często jest tak, iż w cenie słabszego modelu producenta zachodniego kupisz nasze produkty marki Aquael, które osiągami przerastają produkt konkurencyjny. Co za tym idzie, posiadając taką możliwość, i taki sprzęt, robimy dobrze naszym akwariom. Mocniejszy, większy filtr oznacza lepszą filtrację, więcej pożytecznych bakterii, lepszą wodę do naszych podopiecznych. Co więcej, jeśli zdecydujemy się zmienić akwarium na większe, odpada nam w tym momencie zakupi nowego, większego filtr, gdyż poprzednio, z tym samym budżetem, mogliśmy kupić urządzenie większe, wydajniejsze, skuteczniejsze, niż te oferowane przez konkurencyjne firmy. Innymi słowy - Aquael - to się opłaca! I możecie być też Państwo pewni. Jeśli produkt firmy Aquael ulegnie awarii, nie będziecie mieć powodów do narzekań na ich serwis gwarancyjny, a także i pogwarancyjny.

Komentarze
Ocena:  
Grzegorz G
2022-05-10
AQUAEL TURBO CLEAR 250ml Preparat przywracający jakość i czystoś

Ok

Napisz swoją opinię

AQUAEL TURBO CLEAR 250ml Preparat przywracający jakość i czystość wody

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii