AQUAEL ACTICLEAN 100 ML Uzdatniacz wody w płynie
101251

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    11 punktów lojalnościowych!

Cena:

11,80 zł

Compare now Compare list is full

AQUAEL ACTICLEAN 100 ML Uzdatniacz wody w płynie

Korzyści ze stosowania uzdatniaczy wody do akwarium jest wiele i z pewnością każdy właściciel zbiornika doceni ich natychmiastowe działanie. Przede wszystkim regularne dodawanie tego rodzaju preparatów do akwarium zapewnia rybom znakomite warunki do życia, gdyż środki te skutecznie oczyszczają wodę wodociągową z niepożądanych, szkodliwych i niebezpiecznych pierwiastków i związków, wśród których można wymienić między innymi metale ciężkie, toksyczne feromony, chlor, chloraminę czy amoniak. Działanie uzdatniaczy wody do akwarium korzystnie wpływa także na ochronę skóry, skrzeli i płetw ryb oraz wprowadza składniki mineralne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania fauny i flory w zbiorniku wodnym. Dodatkowo większość preparatów wprowadza do akwarium żelazo absorbowane przez rośliny.

Jakość wody w zbiorniku ma bezpośredni wpływ na prawidłowy rozwój i bytowanie wszystkich gatunków roślin i zwierząt, a także na estetyczny wygląd akwarium. Są to podstawowe kwestie, dla których warto stosować specjalistyczne uzdatniacze wody do akwarium Acti Clean marki Aquael dostępne w naszym sklepie internetowym. Przede wszystkim usuwają z wody szkodliwe i zbędne substancje, a w zamian dostarczają te niezbędne. Ponadto doprowadzają chemiczne parametry wody do odpowiednich warunków, na przykład poprzez zmianę ogólnej i węglanowej twardości bądź obniżenia pH. Warto również wspomnieć o naturalnym procesie starzenia się wody, którą wypełnione jest akwarium. Następuje to na skutek gromadzenia się odpadowych substancji organicznych, a prezentowane uzdatniacze wody do akwarium mają za zadanie utrzymywać właściwe parametry podczas tego procesu. Wszystkie środki znakomicie współpracują z filtrami, a także dostarczają do wody akwariowej niezbędnych bakterii zapobiegających samozatruciu się zbiornika.

Warto wiedzieć, że oferowane uzdatniacze wody do akwarium Acti Clean od Aquael sprawdzą się zarówno podczas częściowej i całkowitej wymiany wody, jak i podczas zakładania zupełnie nowego zbiornika. Akwarium dzięki tym preparatom będzie zawsze prezentować się atrakcyjnie, jeżeli będzie utrzymane w nienagannym stanie. Prezentowane środki są bardzo wydajne, gdyż wystarczy ich niewielka ilość, aby w stu procentach spełniły swoje zadanie. Zawsze warto stosować je zgodnie z zaleceniami producenta, zawartymi na opakowaniu. Najczęściej zaleca się, żeby w ciągu 24 godzin po ich aplikacji nie dodawać innych preparatów chemicznych, gdyż mogą wejść z nimi w niepożądaną reakcję. Dodatkowo warto chronić produkt przed ekspozycją na światło słoneczne i wysoką temperaturą, a także przechowywać w bezpiecznym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Warto zawsze zapoznać się z tymi zaleceniami przed pierwszym użyciem.

Oferowane uzdatniacze Acti Clean od Aquael w mgnieniu oka poprawiają jakość wody i jej parametry. Mowa między innymi o odczynie, który powinno się dopasować do gatunków roślin i zwierząt trzymanych w akwarium. Obojętny jest na poziomie pH 7. Jeśli wartość ta spadnie, to oznacza, że mamy do czynienia z odczynem kwasowym, a jak wzrośnie, to z zasadowym. Do kontroli tego stanu doskonale sprawdzą się specjalne testery, które warto mieć w swoim wyposażeniu. Jeśli uzdatniacze wody do akwarium mają tak bezpośredni wpływ na jej parametry, to w jaki sposób wpływają na ryby? Otóż działanie preparatów uzdatniających jest dla wszystkich gatunków bardzo korzystne, gdyż chroni błony śluzowe, przyspiesza gojenie się ran, a nawet poprawia kondycję, co często dotyczy bojowników.

Preparaty AQUAEL

Akwarystyka, oczko wodne i ogród - hobby, które inspirują

Oczywiście, jako pasjonaci tych wodnych pasji, nie jesteśmy do końca obiektywni. Lecz, czy musimy kogoś szczególnie przekonywać, iż obecność akwarium słodkowodnego, morskiego, oczko wodne i ogród przy naszym domu to rzeczy, które tylko dodadzą mu urody? Nie sądzę. Akwaria dla wielu osób to doskonały sposób na zanurzenie się w podwodnym świecie bez konieczności moczenia się w wodzie. Dzięki akwarium, kilku szybom sklejonym ze sobą, możemy podpatrywać życie podwodnych mieszkańców naszego małego ekosystemu, który stworzyliśmy im w naszym domu. Natomiast kiedy oryginalną aranżację akwariową łączymy z pięknym akwarium, gustownie zaprojektowanym i wyprodukowanym, otrzymujemy element wystroju wnętrza, który zapiera dech w piersi obswerwującym.

Aquael - polska duma w branży zoologicznej na skalę światową

Aquael to marka z wieloletnią historią, tradycją, a co najważniejsze - doświadczeniem. W Aquael mówią: łączymy pracę z pasją. I to widać. Firma zaczynała od produkcji pompek napowietrzających do akwarium, a teraz ich katalog obejmuje zbiór kilkuset produktów, w oparciu o które stworzymy kompletne akwaria dekoracyjne.

Co wyróżnia markę Aquael?

Przede wszystkim jest to jakość. Jakość, która pochodzi z Polski, bo tutaj produkowane są produkty firmy Aquael. Akwarium, pokrywa twojego akwarium najwyższa jakość, która im towarzyszy biorą się stąd - z Polski. Kto nie chciałby, aby produkt do twojego akwarium pochodził z Twojego kraju... Poza tym, akwarystyka oczko wodne terrarystyka, i produkty marki grupy Aquael bronią się same. Wystarczy je wziąć do ręki, aby przekonać się, iż akwaria i zestawy akwariowe reprezentują poziom światowy, a niejednokrotnie zawstydzają marki zachodnie. Począwszy od samego pomysłu i projektu, przez jakość użytych komponentów, wykonanie tychże produktów, ich spasowanie, a na gotowym produkcie kończąc - Aquael staje na najwyższym poziomie. Kiedy dołożymy do tego fakt, iż ich produkty, na tle konkurencji, psują się niezmiernie rzadko, a jeśli tak się stanie, ich serwis działa wzorowo, szybko, i zawsze skutecznie. Inne marki mogą tylko pozazdrościć Aquael takiego podejścia i sukcesu w tej dziedzinie.

Akwarium w stylu japońskim w zestawach akwariowych Aquael

Akwarium japońskie przy użyciu zestawów firmy Aquael? Czemu nie! Zainspiruj się odkrywaj możliwości jakie tworzą przez Tobą zestawy akwariowe oferowane przez Aquael. Ich akwaria są niejako przedłużeniem naszych koncepcji, aranżacji, biotopów. Nie są tylko zbiornikiem na wodę. Określenie: dopasuj produkt do twojego standardu nabiera tutaj innego znaczenia, gdyż wybór możliwości jest naprawdę spory. Aquael oferuje nam zbiorniki w wielu rozmiarach, kształtach, kolorach, i możliwych wykończeniach. To samo dotyczy szafek, które są szalenie mocne, stabilne, a przy tym bardzo estetyczne. Niewątpliwie, zbiornik w stylu japońskim w akwarium Aquael będzie wspaniałym elementem dekoracji naszego mieszkania, domu, czy biura.

Oczko wodne i ogród - produkty Aquael do ich założenia i pielęgnacji

Cechy wyróżniające firmę Aquael w dziedzinie akwarystyki widać również w dziedzinie oczka wodnego i ogrodu. Marka oferuje nam szereg produktów, które pozwolą nam cieszyć się sadzawką wolną od glonów, która jest przyjaznym i bezpiecznym siedliskiem dla naszych ryb i roślin. Jakość tego polskiego producenta akwarystyka oczko wodne, czy terrarystyka to wybór pewny, sprawdzony, bezpieczny. Ich produkty, jakość, serwis - bronią się same.

Zakup produktów Aquael

Aquael posiada ogromną sieć dystrybucji nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Ich produkty znajdziemy zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych metropoliach, ale i w Internecie. Jako oficjalny dystrybutor w Polsce mamy przyjemność oferować pełny asortyment produktów marki Aquael. Są to rzeczy, których sami używamy na co dzień. Nie polecili byśmy żadnemu z klientów produktu, co do którego posiadamy jakiekolwiek wątpliwości. Czy to jeśli chodzi o jakość wykonania, czy jakość wykonywanej przez urządzenie pracy. Aquael to marka, którą polecamy z szczerego serca, i z uśmiechem na twarzy, a to dlatego też, iż cena ich produktów jest co najmniej konkurencyjna. Często jest tak, iż w cenie słabszego modelu producenta zachodniego kupisz nasze produkty marki Aquael, które osiągami przerastają produkt konkurencyjny. Co za tym idzie, posiadając taką możliwość, i taki sprzęt, robimy dobrze naszym akwariom. Mocniejszy, większy filtr oznacza lepszą filtrację, więcej pożytecznych bakterii, lepszą wodę do naszych podopiecznych. Co więcej, jeśli zdecydujemy się zmienić akwarium na większe, odpada nam w tym momencie zakupi nowego, większego filtr, gdyż poprzednio, z tym samym budżetem, mogliśmy kupić urządzenie większe, wydajniejsze, skuteczniejsze, niż te oferowane przez konkurencyjne firmy. Innymi słowy - Aquael - to się opłaca! I możecie być też Państwo pewni. Jeśli produkt firmy Aquael ulegnie awarii, nie będziecie mieć powodów do narzekań na ich serwis gwarancyjny, a także i pogwarancyjny.

Komentarze
Napisz swoją opinię

AQUAEL ACTICLEAN 100 ML Uzdatniacz wody w płynie

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii