Discusfood Anti Tox Oczyszczacz wody 500ml
25405

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    108 punktów lojalnościowych!

Cena:

108,00 zł

Compare now Compare list is full

Discusfood Anti Tox Oczyszczacz wody 500ml

Oczyszczacz wody - Medium filtracyjne w płynie - 100% naturalny

  • Wiąże metale ciężkie, takie jak miedź, cynk, kadm.
  • Wiąże amon, chlor i inne zanieczyszczenia.
  • Działa jako tonik pielęgnacyjny, oczyszczający i oczyszczający wodę, ochrona zapobiegawcza, stymulator przystawki i promotor hodowli.
  • Wspiera wydajność biofiltra.
  • Nie zawiera chemikaliów ani bakterii.
  • Do świeżej wody i wody morskiej.

 

Dozowanie:

  • 500 ml na 5000 litrów świeżej wody.

 

Do każdej wymiany wody dodaje się 10 ml na 100 litrów świeżej wody. Pomiędzy podmianami wody optymalna dawka wynosi 5 ml przy niskiej obsadzie, 10 ml przy normalnej hodowli i 20 ml o wysokiej gęstości obsady na 100 litrów wody w akwarium. Częstotliwość użytkowania zależy wyłącznie od jakości wody. Wstrząsaj przez dobre 40 sekund przed każdą ekstrakcją, ponieważ zeolity mogą osiąść na dnie, gdy butelka pozostanie na ostatni. Przedawkowanie nie jest spodziewane przy właściwym zastosowaniu.


INFORMACJE: Anti Tox to środek do uzdatniania wody z różnych wysokowydajnych zeolitów. Są idealne do szybkiego usuwania toksycznych zanieczyszczeń wody, awarii filtrów lub po prostu do uzdatniania słodkiej wody. Anti Tox jest zawiesiną. Podczas długotrwałego przechowywania wysoce skuteczne, drobne zeolity osiadają na dnie butelki. Dla dobrego rozprowadzenia w butelce PROSZĘ WSTRZĄSAĆ BUTELKĄ 40 SEKUND! Po dodaniu do akwarium pojawia się niewielkie mleczne zmętnienie. Jest to celowe i wskazuje na równomierny rozkład substancji czynnych w jednolitej części wód. Anti Tox nadaje się do akwariów słodkowodnych i morskich oraz do stawów.

Komentarze
Napisz swoją opinię

Discusfood Anti Tox Oczyszczacz wody 500ml

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii