Tetra Crusta AquaSafe 100ml Uzdatniacz do wody
T187221

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Tetra Crusta AquaSafe 100ml Uzdatniacz do wody

Tetra Crusta AquaSafe to znakomity środek do natychmiastowego uzdatniania wody wodociągowej dla krewetek, raków oraz krabów. Neutralizuje szkodliwe substancje zawarte w wodzie kranowej, m.in. chlor, wiąże metale ciężkie tj. miedź, cynk i ołów oraz wzbogaca wodę o niezbędne do życia substancje, których woda kranowa nie zawiera:

  • jod – wspomagający witalność,
  • magnez – dla prawidłowego wzrostu i samopoczucia.

 

Zalety:

Po zastosowaniu Aqua Safe Crusta woda natychmiast staje się wodą nadającą się do hodowli, wiąże skutecznie metale ciężkie oraz neutralizuje chlor, wzbogaca wodę o niezbędne do życia substancje: jod – wspomagający witalność magnez – dla prawidłowego wzrostu i samopoczucia zawiera działającą antystresowo grupę witamin B, polecany w przypadku urządzania nowego akwarium oraz każdorazowej podmiany wody.

 

Dawkowanie:

  • 5 ml na 10 litrów wody

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
  • baterie i małe AGD
  • wyposażenie domu
  • dom i ogród oraz artykuły
  • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tetra Crusta AquaSafe 100ml Uzdatniacz do wody

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii