Tetra Biocoryn Uzdatniacz do wody 12 kapsułek
T146860

Czas wysyłki: 3-5 dni


Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Tetra Biocoryn Uzdatniacz do wody 12 kapsułek

TetraAqua Biocoryn to preparat do uzdatniania wody umożliwiający biologiczną redukcję substancji szkodliwych w akwariach morskich i słodkowodnych, neutralizator szkodliwych substancji:

 • zapewnia utrzymanie właściwych warunków,
 • wspomaga proces redukcji substancji szkodliwych, szczególnie przy dużym zanieczyszczeniu wody i w okresie tzw. „fazy rozruchu”
 • zawiera składniki enzymatyczne- posiada szczepy bakterii przyspieszające rozkład resztek pokarmu i ekskrementów
 • umożliwia trzymanie większej ilości ryb na tej samej przestrzeni
 • hamuje wzrost glonów
 • zapobiega niektórym chorobom, jak martwica płetw czy grzybice
 • wspiera naturalny wzrost roślin i usuwa nieprzyjemne zapachy
 • wstrzymuje porost zielenic, zapobiega mętnieniu wody- zapewnia utrzymanie równowagi biologicznej w akwarium.

 

Dawkowanie:

 • 1 Kapsułka na 50 litrów wody.- opakowanie wystarcza na 600L.

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
 • baterie i małe AGD
 • wyposażenie domu
 • dom i ogród oraz artykuły
 • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tetra Biocoryn Uzdatniacz do wody 12 kapsułek

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii