TetraAqua ToruMin 500ml Ekstrakty torfowe
T736306

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

TetraAqua ToruMin 500ml Ekstrakty torfowe

TetraAqua ToruMin umożliwia uzyskanie w naturalny sposób wody o parametrach maksymalnie zbliżonych do tych, jakie posiada tropikalna „czarna woda”. W jego skład wchodzą naturalne i specjalne wybrane ekstrakty torfu. Wzmacnia intensywność ubarwienia, a dzięki zawartością substancji biologicznie aktywizujących stymuluje procesy życiowe. Lekko zakwasza i zmiękcza wodę sprawiając, że staje się ona idealna dla ryb preferujących wodę miękką i lekko kwaśną. Pomaga w hodowli i pielęgnacji ryb o określanych mianem „problemowych”. Przy regularnym stosowaniu hamuje rozwój glonów. Pozwala uzyskać parametry tropikalnej "czarnej wody".

 

Właściwości:

 • zawiera ekstrakty torfu,
 • wzmacnia intensywność ubarwienia,
 • stosowany do hodowli ryb "problemowych",
 • hamuje rozwój glonów,
 • stymuluje procesy życiowe,
 • lekko zakwasza,
 • zmiękcza wodę.

 

Dawkowanie:

 • 5ml na 10L wody

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
 • baterie i małe AGD
 • wyposażenie domu
 • dom i ogród oraz artykuły
 • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tetra ToruMin 500ml Ekstrakty torfowe

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii