Tropical Chloramina Preparat dezynfekcyjny 30ml
32011

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Tropical Chloramina Preparat dezynfekcyjny 30ml

Preparat dezynfekcyjny w postaci roztworu, do skutecznego odkażania wody, akwariów i całego sprzętu hodowlanego. Zapobiega zakażeniom ryb rozmaitymi obecnymi w wodzie akwariowej czynnikami szkodliwymi. Poprzez wydzielanie do wody aktywnego chloru zwalcza bakterie, pierwotniaki, wirusy i szkodliwe pasożyty zagrażające rybom akwariowym. Działanie chloraminy jest radykalne. Aby ją zneutralizować, stosujemy ANTYCHLOR w stosunku 1:1. Preparat wykazuje silniejsze działanie odkażające w wodzie miękkiej.

 

Skład:

  • substancja czynna w 100 ml preparatu: chloramina T 5 000 mg.

 

Sposób użycia:

  • 10 ml / 100 l wody akwariowej, kąpiel około 24 godzin w akwarium bez podłoża, 10 ml na 2 l wody, do dezynfekcji sprzętu i siatek.

 

UWAGA!

  • Nie mieszać z żadnymi innymi preparatami akwarystycznymi!
  • Produkt posiada atest PZH.
  • Pozwolenie Ministra Zdrowia: 2647/05

Karmimy, dbamy, kochamy już od wielu lat

TROPICAL jest jednym z najbardziej zaawansowanych producentów w branży zoologicznej, a linie produkcyjne firmy należą do najlepszych na świecie. Od ponad 40 lat z pasją wytwarzamy produkty najwyższej jakości, które dostępne są już w ponad 80 krajach na całym świecie.

Najwyższa jakość produkcji

Nasze zaawansowane linie produkcyjne pozwalają na wytwarzanie pokarmów różniących się wielkością, kształtem i zachowaniem w wodzie. Dzięki nowoczesnemu ekstruderowi możliwe jest wytworzenie pokarmu w formie bardzo małych granulek o wielkości od 0,5 mm do 2,5 mm – granulatu, minigranulatu oraz mikrogranulatu.

Posiadamy system Zarządzania Jakością według normy ISO 9001, oceniany przez międzynarodową jednostkę certyfikacyjną, oraz system HCCP. Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001 podnosi prestiż firmy oraz ciągle doskonali system skutecznego zarządzania w każdej dziedzinie, aby osiągnąć główny cel, jakim jest satysfakcja klientów, z kolei system kontroli HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) jest uznawany za najskuteczniejsze i najbardziej efektywne narzędzie eliminujące wszelkie zagrożenia na wszystkich etapach produkcji, magazynowania i dystrybucji.

Marka ceniona na całym świecie

Od początku lat 80. aktywnie uczestniczymy w największych targach branżowych na świecie – Interzoo w Norymberdze, a także w największych targach branżowych w Azji – China International Pet Show (CIPS). Bierzemy również udział w wielu innych ważnych imprezach, m.in. Aquarama w Singapurze, Global Pet Expo w USA, Zoomark we Włoszech, Pet South America w Brazylii, Aqua Telford oraz PATS Sandown w Anglii, Iberzoo oraz Propet w Hiszpanii, Zoosphere w Rosji, PIAA Pet Expo Melbourne w Australii, Pet World Malaysia w Malezji oraz KAPS w Korei Południowej.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tropical Chloramina Preparat dezynfekcyjny 30ml

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii