Tropical Querex Ekstrakt z torfu dla paletek 500ml
34056

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Tropical Querex Ekstrakt z torfu dla paletek 500ml

Biologicznie czynny wyciąg z kory dębu zawierający naturalne garbniki. Stosowany do sporządzania tzw. wody tropikalnej przeznaczonej do hodowli ryb tropikalnych zwłaszcza kąsaczowców, dyskowców, paletek i małych pielęgniczek z leśnych biotopów Ameryki Południowej wymagających miękkiej wody o niskim pH i dużej zawartości garbników. Obniża odczyn pH, wpływa korzystnie na funkcjonowanie organizmu ryb, stymuluje tarło, ochrania ikrę przed pleśnieniem, a także w naturalny sposób hamuje rozwój glonów zielonych.

 

Sposób użycia:

  • przygotowując wodę do tarła, dodajemy QUEREX w ilości zapewniającej bursztynową barwę.
  • Żądany, kwaśny odczyn pH otrzymamy dodając wspomagająco preparat AQUACID pH MINUS.

 

UWAGA!

  • Stosować wyłącznie w wodzie miękkiej, lekko kwaśnej. Zastosowanie w wodzie twardej i alkalicznej spowoduje całkowite wytrącenie i unieczynnienie aktywnych garbników.
  • Produkt posiada atest PZH.

Karmimy, dbamy, kochamy już od wielu lat

TROPICAL jest jednym z najbardziej zaawansowanych producentów w branży zoologicznej, a linie produkcyjne firmy należą do najlepszych na świecie. Od ponad 40 lat z pasją wytwarzamy produkty najwyższej jakości, które dostępne są już w ponad 80 krajach na całym świecie.

Najwyższa jakość produkcji

Nasze zaawansowane linie produkcyjne pozwalają na wytwarzanie pokarmów różniących się wielkością, kształtem i zachowaniem w wodzie. Dzięki nowoczesnemu ekstruderowi możliwe jest wytworzenie pokarmu w formie bardzo małych granulek o wielkości od 0,5 mm do 2,5 mm – granulatu, minigranulatu oraz mikrogranulatu.

Posiadamy system Zarządzania Jakością według normy ISO 9001, oceniany przez międzynarodową jednostkę certyfikacyjną, oraz system HCCP. Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001 podnosi prestiż firmy oraz ciągle doskonali system skutecznego zarządzania w każdej dziedzinie, aby osiągnąć główny cel, jakim jest satysfakcja klientów, z kolei system kontroli HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) jest uznawany za najskuteczniejsze i najbardziej efektywne narzędzie eliminujące wszelkie zagrożenia na wszystkich etapach produkcji, magazynowania i dystrybucji.

Marka ceniona na całym świecie

Od początku lat 80. aktywnie uczestniczymy w największych targach branżowych na świecie – Interzoo w Norymberdze, a także w największych targach branżowych w Azji – China International Pet Show (CIPS). Bierzemy również udział w wielu innych ważnych imprezach, m.in. Aquarama w Singapurze, Global Pet Expo w USA, Zoomark we Włoszech, Pet South America w Brazylii, Aqua Telford oraz PATS Sandown w Anglii, Iberzoo oraz Propet w Hiszpanii, Zoosphere w Rosji, PIAA Pet Expo Melbourne w Australii, Pet World Malaysia w Malezji oraz KAPS w Korei Południowej.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tropical Querex Ekstrakt z torfu dla paletek 500ml

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii