Shrimp pHa Buforowanie wody do naturalnego pH 350ml
AV57

Czas wysyłki: 2-4 dni


Shrimp pHa Buforowanie wody do naturalnego pH 350ml

Seachem AQUAVITRO Shrimp pHa

  • obniża pH w zbiorniku
  • dwuczęściowy system do uzyskania i utrzymania odpowiedniego poziomu pH w akwariach z krewetkami słodkowodnymi
  • bardzo łatwy w użyciu
  • całkowicie bezpieczne dla flory bakteryjnej w zbiorniku

 

Aquavitro Shrimp pHa to preparat z dwuczęściowego systemu, który pomaga w odtworzeniu parametrów wody występujących w rodzimych siedliskach słodkowodnych krewetek poprzez buforowanie wody do naturalnego pH dla każdego określonego rodzaju krewetek.

Stosowany zgodnie z zaleceniami Shrimp pHa pozwala utrzymać prawidłowe parametry pH dla słodkowodnych krewetek, a także zmiękcza wodę i wspomaga wzrost roślin w akwariach krewetkowych.

Shrimp pHa jest wytwarzany z unikalnego systemu buforowego, który jest wyjątkowo stabilny i nie zawiera sodu, który może uszkodzić rośliny w akwarium.

 

Zalecenia:

  • Użyj przy zakładaniu akwarium i przy podmianach wody.
  • Stosuj razem z Shrimp pHb, aby osiągnąć docelowe pH (patrz tabela). Wszystkie podane dawki są podane na 20 L wody.
  • W razie potrzeby dawki można bezpiecznie podwoić.
  • W przypadku wrażliwych krewetek lub w celu uniknięcia ryzyka wystąpienia szoku pH należy rozważyć przerwanie dawkowania w ciągu 12-24 godzin.
  • Aby po prostu obniżyć pH w założonych akwariach: Dodaj 2,5 ml (0,5 łyżeczki) Shrimp pHa na 20 L co 12 godzin, aż osiągniesz docelowe pH.

 

Nie należy przekraczać tej dawki.

Szybkie zmiany pH mogą być bardzo szkodliwe dla krewetek. Niektóre akwaria mogą wymagać wielokrotnego dawkowania w celu przezwyciężenia zdolności buforowania niektórych substratów i dekoracji.

Dotyczy to w szczególności gleb humusowych.

 

Gatunek krewetki,        Docelowe pH,                 Shrimp pHa,                    Shrimp pHb

Crystal Bee Shrimp       5.8-6.8,                       25 mL (5 łyżeczek),       2.5 mL (0,5 łyżeczki)

Neocardinia                 6.0-7.5,                       20 mL (4 łyżeczki),        15 mL (3 łyżeczki)

Tiger Shrimp                7.0-7.5,                       15 mL (3 łyżeczki),        20 mL (4 łyżeczki)

Sulawesi Shrimp           7.5-8.5,                       2.5 mL (0,5 łyżeczki),     25 mL (5 łyżeczek)

Seachem istnieje na rynku od 35 lat i znajduje się w ponad 60 krajach na całym świecie. Filozofia Seachem polega na tym, że doświadczony hobbysta jest najlepszym klientem. Znajduje to odzwierciedlenie w solidnej i niezawodnej edukacji i wsparciu dla klientów, a także w produktach sprawdzonych pod względem naukowym i wydajności. Podczas gdy Seachem szybko przekształcił się w krajową i międzynarodową firmę, zachowuje kulturę małej firmy i jest łatwo dostępny dla swoich klientów. Od ponad trzydziestu lat Seachem jest firmą zakorzenioną w naukach o akwarystyce. Doświadczenie w hobby oraz wykształcona kadra chemików i biologów stanowią część pakietu przy zakupie produktów Seachem. Seachem pozostaje jedną z nielicznych, które przetrwały niezależne i prywatne firmy zajmujące się opieką zwierząt domowych. Seachem jest zarządzany przez hobbystów. Wszyscy pracownicy są hobbystami, którzy utrzymują akwaria w domu i biurze. Sam Seachem powstał, ponieważ jeden z takich pasjonujących się hobbystów - dr Leo G. Morin (założyciel) - uznał, że potrzebne są dostępne rozwiązania problemów akwarystów. Zaowocowało to pierwszym produktem Seachem: Cupraplex  (dziś znany jako Cupramine ). Ponad trzydzieści lat później Seachem wciąż podchodzi do starych problemów w nowy sposób.

Innowacja oznacza nowe podejście do starych problemów. Oferowane są naprawdę innowacyjne rozwiązania, które działają lepiej niż konkurencyjne produkty i pozwalają zaoszczędzić pieniądze dzięki zwiększonej wydajności i koncentracji. Produkty Seachem były i nadal są oparte na solidnej wiedzy naukowej. Obejmują teraz pełne spektrum wymagań akwariowych w wodzie słodkiej, morskiej, rafach i stawach, a także w hodowli herpetologicznej i ptasiej. Obejmują one bufory, odżywki, media filtracyjne, leki i zestawy testowe. Linia JurassiPet obejmuje żywność, suplementy diety oraz produkty do konserwacji pomieszczeń i kontroli pasożytów. Większość produktów Seachem jest całkowicie wyjątkowa i specyficzna. Linią premium, aquavitro, jest stworzenie linii, która będzie rynkiem umożliwiającym szybkie reagowanie na pojawienie się nowych technologii i informacji w miarę ich powstawania. Dokonana została destylacja niezbędnych składników ochrony raf i roślin bez żadnych kompromisów, rygorystycznie zoptymalizowanej linii produktów oraz dodanie kondycjonerów i filtracji, które przewyższają i tak już wysokie standardy, które firma wyznaczyła dla linii Seachem.


Jednym z najbardziej niepokojących trendów w wielu branżach wydaje się być dążenie do o wiele mniej osobistego i bardziej sterylnego stylu biznesu. Trend ten jest sprzeczny z podstawową filozofią Seachem, ponieważ ostatecznie pozbawia hobbystów i sklepy zoologiczne usług i wiedzy tak istotnej dla hobby. Firma wierzy, że właśnie w tym miejscu niezależni właściciele i operatorzy sklepów będą mogli odnieść sukces w nadchodzących latach. W związku z tym chcą wspierać rozwój niezależnych sprzedawców zwierząt domowych i hobbystów wodnych. Dlatego jako marka premium aquavitro jest sprzedawany wyłącznie u niezależnych dealerów. Zaangażowanie w utrzymywanie aquavitro poza dużymi sklepami sieciowymi i poza Internetem oznacza, że niezależny dealer ma pierwszą i najlepszą okazję do obsługi klientów, którzy szukają najlepszych produktów do swoich akwariów.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Shrimp pHa Buforowanie wody do naturalnego pH 350ml

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii