CLASSIC, K+, CARBO Zestaw trzech nawozów akwarystycznych 500ml
PLA039

Czas wysyłki: 24 godziny


CLASSIC, K+, CARBO Zestaw trzech nawozów akwarystycznych 500ml

Planta Gainer Classic to uniwersalny nawóz dla roślin wodnych. Doskonale wpływa na wzrost i piękny wygląd roślin w akwariach dekoracyjnych. Zachowuje skuteczność i stabilność w szerokim zakresie parametrów wody. Zawiera niezbędne mikro i makroelementy (żelazo, mangan, cynk, miedź, bor, molibden, potas oraz magnez) w łatwo przyswajalnej dla roślin formie. Nie jest szkodliwy dla ryb ani organizmów wodnych, hamując w ten sposób wzrost glonów.

 

Zastosowanie:

  • przy podmianie wody, każdorazowo 1 ml (jedno naciśniecie dozownika) na 4 litry podmienianej wody,
  • dla wzmocnienie efektu pielęgnacyjnego można stosować dodatkowe niewielkie dawki codzienne,
  • w celu wzmocnienia efektu pielęgnacyjnego zaleca się równoległe stosowanie zestawów nawozów z linii Planta Gainer: Ferro+, K+, oraz Macro RED albo Macro GREEN.

 

Planta Gainer K+ potas zawarty w K plus, to jeden z podstawowych składników odżywczych dla roślin. K plus sprawia, że azot i fosfor trafiające do wody akwarium, z procesów przemiany materii, stają się łatwo przyswajalne dla roślin. Dopracowany skład i łatwo przyswajalna forma potasu, gwarantują wzrost i piękny wygląd roślin. Zapobiega gubieniu dolnych liści oraz ich dziurawieniu. K plus podawany do wody wodociągowej przed jej podaniem do akwarium, ułatwia neutralizacje chloru. Nie jest szkodliwy dla ryb ani innych organizmów wodnych.

 

Zastosowanie:

  • 3 ml na 10 litrów podmienianej wody,
  • dla wzmocnienia efektu pielęgnacyjnego, K plus można podawać codziennie w ilości ok. 1 ml na każde 40 litrów wody akwarium,
  • w celu wzmocnienia efektu pielęgnacyjnego zaleca się równoległe stosowanie zestawów nawozów z linii Planta Gainer: Ferro+, Classic albo Hydro Mineral razem z Micro, Macro RED albo Macro GREEN.

 

Planta Gainer CARBO Podstawowym budulcem tkanek roślin w akwarium są organiczne związki węgla. Aby zapewnić roślinom piękno i właściwy rozwój, należy je prawidłowo odżywiać. Planta Gainer Carbo jest łatwo przyswajalnym oraz wydajnym nawozem węglowym, doskonałym zarówno jako podstawowe źródło węgla dla roślin, jak i uzupełnienie nawożenia wolnym dwutlenkiem węgla. Efektywnie wspomaga wzrost oraz piękny wygląd roślin, zwalczając jednocześnie glony.

 

Zastosowanie:

  • akwarium ze średnią ilością roślin 1 ml (jedno naciśnięcie dozownika) na każde 50 litrów wody w akwarium dziennie,
  • akwarium z dużą ilością roślin 1 ml na każde 25 litrów wody w akwarium dziennie,
  • w celu wzmocnienia efektu pielęgnacyjnego zaleca się równoległe stosowanie pozostałych nawozów z linii Planta Gainer.

Komentarze

Napisz swoją opinię

CLASSIC, K+, CARBO Zestaw trzech nawozów akwarystycznych 500ml

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii