• -7%
  • Obniżka
ADA Conditioner Soft Water 200ml preparat obniżający poziom pH wody wodociągowej
ADA129

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    55 punktów lojalnościowych!

Cena:

59,90 zł
55,71 zł Oszczędzasz: 4,19 zł

Compare now Compare list is full

ADA Conditioner Soft Water 200ml preparat obniżający poziom pH wody wodociągowej

SOFT WATER służy do obniżania pH wody wodociągowej. Większość tropikalnych ryb i roślin wodnych preferują łagodnie kwaśną wodę (pH <7,0), jednakże woda wodociągowa jest zwykle łagodnie alkaliczna (pH> 7,0) i nie nadaje się do utrzymywania tropikalnych ryby i uprawy roślin wodnych. Dodając SOFT WATER do podmian wody, poziom pH i twardość węglanowa (KH) maleje, a woda staje się odpowiednia dla ryb tropikalnych i roślin wodnych.

Dawkowanie

Podczas podmiany wody 1ml(1 naciśnięcia dozownika) na 10l wody kranowej. Jeśli chcesz osiągnąć określony poziom pH, zwiększ zawartość SOFT WATER jednocześnie sprawdzając wartości pH.

Ważne informacje

Należy postępować zgodnie z instrukcją dawkowania. PH i twardość węglanowa (KH) wody kranowej różnią się w zależności od lokalizacji i pory roku. Po zastosowaniu tego produktu sprawdź poziom pH za pomocą testu Pack Checker lub zestawu pH Kit.
Jeśli zastosujesz produkt bezpośrednio do zbiornika pamiętaj, że nagła, duża zmiana poziomu pH może mieć wpływ na zdrowie ryb, krewetek i innych zwierząt żyjących w akwarium.
Produkt przeznaczony jest wyłącznie do akwarium słodkowodnego. • W przypadku zaobserwowania jakiejkolwiek nieprawidłowej reakcji, natychmiast podmień wodę w akwarium.
Komentarze
Napisz swoją opinię

ADA Conditioner Soft Water 200ml - preparat obniżający poziom pH wody wodociągowej

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii