KORDON pH Increase Podnosi pH 118ml
35314

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    15 punktów lojalnościowych!

Cena:

15,00 zł

Compare now Compare list is full

KORDON pH Increase Podnosi pH 118ml

Preparat do podwyższania odczynu pH

  • Błyskawicznie zmienia poziom pH
  • Nadaje się zarówno do zbiorników z wodą słoną jak i słodką
  • Doskonale działa ze stabilizatorami pH firmy Kordon
  • Wyprodukowany w USA

 

Stosowanie preparatu Kordon pH Increase podwyższa poziom pH wody do pożądanej wartości zaś stosowanie preparatu Kordon pH Decrease pozwala go obniżyć, co w szybki i skuteczny sposób pomaga akwarystom sterować odczynem pH wody w akwariach.

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów i przeprowadzenia pełnej kontroli wartości pH wody, zaleca się bezpośrednio po użyciu środków pH Increase lub pH Decrease zastosowanie stabilizatorów odczynu pH, czyli Kordon pH 7.0, pH 7.5 lub pH 8.2 w celu utrzymania pH na odpowiednim poziomie.

Szukasz szybkiego i łatwego sposobu na uzyskanie takiego poziomu pH, który sprawi, że twoje ryby będą zdrowo się rozwijać?

Jest na to doskonały sposób!

 

Sposób użycia

  • Wstrząśnij przed każdym użyciem
  • Sprawdź poziom pH za pomocą precyzyjnego testu Kordon i dodaj pH INCREASE w celu podniesienia pH do wymaganego poziomu. Dodaj 4 krople na każde 3,8L wody, lub 1ml na każde 20l wody.
  • Odczekaj 15 minut i sprawdź poziom pH za pomocą testu. Dodaj kolejną dawkę, jeżeli nie osiągnąłeś odpowiedniego pH.
  • Kontynuuj dozowanie do momentu uzyskania odpowiedniego pH
  • Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, nie zamrażać.

 

Niektóre ryby są bardzo wrażliwe na zmiany pH, w akwariach z rybami w środku zaleca się zmianę pH nie więcej niż 0,2pH na dobę.

Wartość pH w akwariach się stale zmienia z powodu biologicznej i chemicznej aktywności. Często pH nowych akwariów jest wysokie (powyżej 7,0 - alkaliczne), a w akwariach starszych zaczyna spadać (poniżej 7,0 - kwaśne) wraz z dojrzewaniem akwarium.

UWAGA: Preparat przeznaczony do akwarium, nie do spożycia przez ludzi. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą. W przypadku połknięcia udać się do lekarza.

Komentarze
Napisz swoją opinię

KORDON pH Increase Podnosi pH 118ml

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii