MICROBE-LIFT pH Buffer 7.0 250g Preparat do utrzymania odczynu wody na poziomie 7,0
ML072

Czas wysyłki: 2-3 dni


Produkt chwilowo niedostępny


Compare now Compare list is full

MICROBE-LIFT pH Buffer 7.0 250g Preparat do utrzymania odczynu wody na poziomie 7,0

Preparat do utrzymania odczynu wody na poziomie 7,0. Zapewnia optymalne warunki do hodowli oraz rozmnażania zwierząt i roślin preferujących odczyn wody na tym poziomie. Preparat zapobiega nagłym skokom pH oraz ich wahaniom przy okazji podmian wody utrzymując pH na żądanym poziomie. Tym samym minimalizuje ryzyko negatywnego wpływu wahań odczynu wody na zdrowie i życie ryb. Zawiera mieszankę 4 soli sodu oraz potasu.

Odpowiedni do użycia z:

  • wodą kranową
  • wodą z akwarium
  • wodą do podmiany wody

Odczyn wody (pH) na poziomie 7,0 jest optymalny dla takich gatunków ryb jak: Glonojady, Płaskoboki, większości Tetr, większości Piskorków i Bocji oraz Plecostomusów.

Dawkowanie:

  • aby obniżyć pH I utrzymać je na poziomie 7,0: - dodaj 1 łyżeczkę (5g) preparatu na każde 40l wody
  • aby podwyższyć pH i utrzymać je na poziomie 7,0: - podwyższ pH wody przy użyciu ogólnodostępnych środków (np. Microbe-lift pH Increase)
  • dodaj 1 łyżeczkę (5g) preparatu na każde 40l wody
  • sprawdzaj pH regularnie i w razie konieczności koryguj przy użyciu preparatu

Ważna informacja:

Rozpuść preparat w małej ilości wody destylowanej, z filtra RO lub kranowej (woda musi być wolna od chloru). Po rozpuszczeniu wlej roztwór do akwarium. W komplecie znajduje się łyżeczka do odmierzania preparatu.

Co wyróżnia produkty, jakie proponuje marka MICROBE – LIFT? Otóż będzie to przede wszystkim połączenie wysokiej skuteczności z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Produkty Microbe – Lift służą profesjonalnej akwarystyce, będąc jednocześnie preparatami w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego, ulegającymi biodegradacji i stanowiącymi kompozycję składników wyłącznie pochodzenia naturalnego. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo produktów zarówno dla człowieka, jak i zwierząt oraz roślin.

Produkty MICROBE – LIFT – wysoka skuteczność przyjazna przyrodzie

Marka Microbe – Lift powstała 1976 roku i od samego początku swojego istnienia za nadrzędny cel wszystkich działań postawiła sobie tworzenie produktów skutecznych, profesjonalnych i najwyższej jakości, będących jednocześnie asortymentem w pełni bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego. Co to oznacza w praktyce? Microbe – Lift to szeroka gama produktów idealnie sprawdzających się w codziennym użytkowaniu i funkcjonowaniu akwarium. Decydując się na produkty marki Microbe – Lift wybierają Państwo krystalicznie czystą wodę, zdrowe zwierzęta i piękne rośliny, a to wszystko wolne od szkodliwych substancji i związków chemicznych.

MICROBE – LIFT to produkty godne zaufania

Produkty, jakie proponuje marka Microbe – Lift to asortyment cieszący się niezmiennie zaufaniem i uznaniem wielu doświadczonych akwarystów i hodowców. Produkty marki są laureatami prestiżowych nagród branżowych, a kolejne rzesze hobbystów i osób profesjonalnie zajmujących się akwarystyką przekonują się do oferty firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie produktów marki Microbe – Lift.

Filozofia Dostarczając bezpieczne, naturalne produkty, pozwalają klientom być również dobrymi strażnikami środowiska, tak aby było ono odpowiednie dla dzieci i wnuków. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców produktów bakteryjnych, MICROBE-LIFT produkuje własne bakterie, dzięki czemu można być pewnym, że wszystko jest w 100% bezpieczne i skuteczne.

Komentarze

Napisz swoją opinię

MICROBE-LIFT pH Buffer 7.0 250g Preparat do utrzymania odczynu wody na poziomie 7,0

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii