Tetra PH/KH Minus 250ml Reduktor pH
T140288

Czas wysyłki: 3-5 dni


Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Tetra PH/KH Minus 250ml Reduktor pH

Tetra PH/KH Minus służy do obniżania wartości pH wody oraz twardości węglanowej (KH) wody akwariowej. Płynny środek służący do uzyskania optymalnej wartości pH i twardości węglanowej (KH) w akwarium słodkowodnym i morskim. Pozwala w bezpieczny i łatwy sposób obniżyć wartości pH/KH w wodzie. Umożliwia uzyskanie tropikalnej wody akwariowej o pH poniżej 7,5 i twardości węglanowej około 4n. Dzięki uwolnieniu CO2 wpływa korzystnie na wzrost roślin.Preparat stosujemy gdy testy wykażą zbyt wysoką wartość pH i KH. Tetra pH/KH Minus może być użyty również do sprawdzania czy kamienie bądź żwirek który używamy w akwarium nie zawiera węglanu wapnia, który podnosi pH i KH w wodzie. W tym celu musimy na nie wkropić kilka kropli preparatu. Jeżeli na powierzchni, na której wkropiliśmy preparat pojawi się piana to oznacza, że dany kamień lub żwir zawiera związki wapnia i nie nadaje się do użycia w naszym akwarium.Tetra pH/KH Minus może być również użyty do oczyszczenia ścianek naszego akwarium oraz sprzętu technicznego z "kamiennego nalotu".

 

Dawkowanie:

  • 5 ml na każde 20 litrów wody co 2-3 dni. Dawka ta obniża wartość KH o ok 2n przy każdorazowym zastosowaniu. Standardowo wartość pH i KH należy kontrolować raz w tygodniu za pomocą testów pH i KH.

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
  • baterie i małe AGD
  • wyposażenie domu
  • dom i ogród oraz artykuły
  • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tetra PH/KH Minus 250ml Reduktor pH

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii