Tetra Nitrate Minus 100ml Reduktor azotanów
T148628

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Tetra Nitrate Minus 100ml Reduktor azotanów

TetraAqua Nitrate Minus to preparat do redukcji i kontroli poziomu azotanów w wodzie akwariowej. Tetra Nitrate Minus to preparat w postaci płynu służący do redukcji i kontroli azotanów w akwarium. Obniża on zawartość azotanów i biocydów . Czyni wodę czysta biologicznie i poprawia jej jakość. Znacznie hamuje wzrost glonów poprzez usunięcie ich głównego składnika pokarmowego - azotanów. Preparat utrzymuje poziom związków azotowych poniżej 30-40 mg/l lub nawet mniej. Pomaga opanować wzrost glonów, zmniejszając w ten sposób dodatkowe prace związane z konserwacją akwarium oraz utrzymuje akwarium w lepszej kondycji. Nie wytwarza szkodliwych produktów ubocznych i jest całkowicie bezpieczny dla życia w akwarium. Preparat jest łatwy w użyciu i bardzo wydajny. Nadaje się do użycia we wszystkich akwariach słodkowodnych i morskich. Azotany są naturalnym produktem ubocznym filtracji biologicznej, a także mogą być zawarte w wodzie wodociągowej. Wysoki ich poziom może doprowadzić do nadmiernego wzrostu glonów, które szpecą wygląd akwarium. W celu poprawy jakości wody i redukcji glonów zaleca się stosowanie Tetra Nitrate Minus, które eliminuje główny czynnik wzrostu glonów, a mianowicie związki azotowe.

 

Właściwości:

 • gwarantuje trwałe obniżenie poziomu azotanów i kontrolę glonów,
 • przyspiesza proces biologicznej redukcji azotanów wpływając na poprawę jakości wody,- ogranicza wzrost glonów dzięki redukcji ich podstawowej pożywki- azotanów,
 • utrzymuje koncentrację azotanów na stałym poziomie 40-50 mg/l (w zależności od warunków akwariowych),
 • wygodna, płynna forma preparatu,
 • nadaje się do stosowania do akwariów słodkowodnych i morskich,
 • wygodna skala odczytu.

 

Dawkowanie:

 • 2.5ml na 10L wody tygodniowo

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
 • baterie i małe AGD
 • wyposażenie domu
 • dom i ogród oraz artykuły
 • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tetra Nitrate Minus 100ml Reduktor azotanów

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii