TetraAqua Nitrate Minus 250ml Reduktor azotanów
T148659

Czas wysyłki: 3-5 dni


Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

TetraAqua Nitrate Minus 250ml Reduktor azotanów

TetraAqua Nitrate Minus to preparat do redukcji i kontroli poziomu azotanów w wodzie akwariowej. Tetra Nitrate Minus to preparat w postaci płynu służący do redukcji i kontroli azotanów w akwarium. Obniża on zawartość azotanów i biocydów . Czyni wodę czysta biologicznie i poprawia jej jakość. Znacznie hamuje wzrost glonów poprzez usunięcie ich głównego składnika pokarmowego - azotanów. Preparat utrzymuje poziom związków azotowych poniżej 30-40 mg/l lub nawet mniej. Pomaga opanować wzrost glonów, zmniejszając w ten sposób dodatkowe prace związane z konserwacją akwarium oraz utrzymuje akwarium w lepszej kondycji. Nie wytwarza szkodliwych produktów ubocznych i jest całkowicie bezpieczny dla życia w akwarium. Preparat jest łatwy w użyciu i bardzo wydajny. Nadaje się do użycia we wszystkich akwariach słodkowodnych i morskich. Azotany są naturalnym produktem ubocznym filtracji biologicznej, a także mogą być zawarte w wodzie wodociągowej. Wysoki ich poziom może doprowadzić do nadmiernego wzrostu glonów, które szpecą wygląd akwarium. W celu poprawy jakości wody i redukcji glonów zaleca się stosowanie Tetra Nitrate Minus, które eliminuje główny czynnik wzrostu glonów, a mianowicie związki azotowe.

 

Właściwości:

 • gwarantuje trwałe obniżenie poziomu azotanów i kontrolę glonów,
 • przyspiesza proces biologicznej redukcji azotanów wpływając na poprawę jakości wody,- ogranicza wzrost glonów dzięki redukcji ich podstawowej pożywki- azotanów,
 • utrzymuje koncentrację azotanów na stałym poziomie 40-50 mg/l (w zależności od warunków akwariowych),
 • wygodna, płynna forma preparatu,
 • nadaje się do stosowania do akwariów słodkowodnych i morskich,
 • wygodna skala odczytu.

 

Dawkowanie:

 • 2.5ml na 10L wody tygodniowo

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
 • baterie i małe AGD
 • wyposażenie domu
 • dom i ogród oraz artykuły
 • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tetra Nitrate Minus 250ml Reduktor azotanów

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii