CREEPING Vesicularia sp. roślina w kubeczku 10cm
R-10015

Czas wysyłki: 21 dni

Otrzymasz    19 punktów lojalnościowych!

Cena:

19,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny


Compare now Compare list is full

CREEPING Vesicularia sp. roślina w kubeczku 10cm

Jak wskazuje angielska nazwa mech ten posiada pełzające odgałęzienia. Posiada delikatne jasnozielone gałązki o niemalże prostopadłych odrostach. Gałązki są duże w porównaniu z innymi mchami.

Uprawa

Mech rośnie szybko – po krótkim czasie ładnie się rozrasta i tworzy zwarte kępy. Mech ten nieco dłużej przyzwyczaja się do nowego miejsca – może upłynąć nawet kilka tygodni zanim zacznie wypuszczać nowe pędy. Długość okresu adaptacji zależy w dużej mierze właśnie od tego, czy w zbiorniku panują stałe warunki i nie występują wahania parametrów wody. Podobnie jak Weeping Moss przy słabym oświetleniu trudno przyrasta do podłoża. Rozmnażanie: jak inne mchy, przez podział rozrośniętej kępy.

Dlaczego In-Vitro?

Rośliny in-vitro są przeznaczone do profesjonalnych hodowli akwarystycznych, głównie szklarniowych na rynku europejskim. Aby zapewnić odpowiednią jakość i wytrzymałość sadzonek (by mogły przetrwać transport) producenci umieszczają korzenie roślinek w specjalnym żelu który zawiera w sobie wszystkie potrzebne do życia substancje odżywcze oraz utrzymuje w pojemniku odpowiednią wilgotność. Rośliny tak zapakowane są w stanie wytrzymać wiele dni bez światła bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Koszyczki zawierają bardzo dużą ilość sadzonek w stosunkowo niskiej cenie ze względu na produkcję na skalę masową. Kupując rośliny IN-VITRO możesz mieć pewność idealnej kondycji roślin!

Sprawdzone pochodzenie

Nasze rośliny pochodzą z legalnych źródeł. Każdy kubeczek posiada paszport roślin, który potwierdza, że oferowane do sprzedaży rośliny zostały skontrolowane i są wolne od organizmów szkodliwych. Dzięki temu jesteśmy pewni, że posadzone przez Państwa rośliny pochodzą od sprawdzonych hodowców i nie wprowadzą do środowiska akwarium niepożądanych organizmów takich jak bakterie roznoszące choroby czy jaja ślimaków.

Komentarze
Napisz swoją opinię

CREEPING Vesicularia sp. roślina w kubeczku 10cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii