Alternanthera reineckii MINI Roślina w kubeczku 10cm
R-13806

Czas wysyłki: 24 godziny


Alternanthera reineckii MINI Roślina w kubeczku 10cm

 

Uprawa
Łatwa
Położenie
Środek
Położenie
Tył
Wysokość
15cm - 25cm
Temperatura
22°C - 28°C

 

Mniejsza odmiana Alternanthery reineckii. Idealnie prezentuje się w akwarium na pierwszym i środkowym planie. Posiada nieduże liście. Przy oświetleniu mocniejszym roślina nabiera piękny, intensywny czerwony kolor, który dla roślin zielonych w akwarium stanowi ładny kontrast. Roślina ta wymaga intensywnego oświetlenia. Oświetlenie to potrzebne jest w utrzymaniu rośliny w stanie niepogorszonym.Odpowiednio duża ilość światła i Co2 poprawiają wybarwienie.

 

Dlaczego rośliny In-Vitro?

Rośliny in-vitro są przeznaczone do profesjonalnych hodowli akwarystycznych, głównie szklarniowych na rynku europejskim. Aby zapewnić odpowiednią jakość i wytrzymałość sadzonek (by mogły przetrwać transport) producenci umieszczają korzenie roślinek w specjalnym żelu który zawiera w sobie wszystkie potrzebne do życia substancje odżywcze oraz utrzymuje w pojemniku odpowiednią wilgotność. Rośliny tak zapakowane są w stanie wytrzymać wiele dni bez światła bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Koszyczki zawierają bardzo dużą ilość sadzonek w stosunkowo niskiej cenie ze względu na produkcję na skalę masową.

 

Kupując rośliny IN-VITRO możesz mieć pewność idealnej kondycji roślin. W trosce o dobrą kondycję roślin, przesyłki kurierskie nadajemy od poniedziałku do czwartku, natomiast paczki pocztowe priorytetowe od poniedziałku do środy.

 

Komentarze

Napisz swoją opinię

Alternanthera reineckii MINI Roślina w kubeczku 10cm

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii