Alternanthera reineckii Wolno rosnąca, duża odmiana rośliny czerwonej na trzeci plan
R-30001

Czas wysyłki: 24 godziny


Alternanthera reineckii Wolno rosnąca, duża odmiana rośliny czerwonej na trzeci plan

Alternanthera reineckii "purple" jest największą odmianą Alternanthery reineckii. Posiada duże liście o czerwonym zabarwieniu. Stanowi kontrast dla wielu zielonych roślin w akwarium. Średnie wymagania w hodowli sprawiają, że jest to bardzo popularna roślina.


Sposób sadzenia:

Roślinę wyciągnąć z kubeczka i dokładnie wypłukać z żelu pod bieżącą wodą. Następnie podzielić na niewielkie (1-2 cm) kępki i rozsadzić w niewielkich odległościach. W miarę wzrostu stworzy jednolitą grupę dorosłych roślin. Roślina z hodowli invitro – wolna od ślimaków, pasożytów i glonów. Jako pożywkę wykorzystano wysokiej jakości płynny żel dzięki czemu bardzo szybko przyjmuje się w akwarium.


Uprawa:

  • Miejsce sadzenia: Trzeci plan
  • Pochodzenie: Ameryka Południowa
  • Wzrost: Wolne
  • Wysokość: Do 50 cm
  • Oświetlenie: Średnie
  • Nawożenie CO2 : Średnie

 

Dlaczego In-Vitro?

Rośliny in-vitro są przeznaczone do profesjonalnych hodowli akwarystycznych, głównie szklarniowych na rynku europejskim. Aby zapewnić odpowiednią jakość i wytrzymałość sadzonek (by mogły przetrwać transport) producenci umieszczają korzenie roślinek w specjalnym żelu który zawiera w sobie wszystkie potrzebne do życia substancje odżywcze oraz utrzymuje w pojemniku odpowiednią wilgotność. Rośliny tak zapakowane są w stanie wytrzymać wiele dni bez światła bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Koszyczki zawierają bardzo dużą ilość sadzonek w stosunkowo niskiej cenie ze względu na produkcję na skalę masową. Kupując rośliny IN-VITRO możesz mieć pewność idealnej kondycji roślin!

Komentarze

Napisz swoją opinię

Alternanthera reineckii "Purple" Kubek 6cm Wolno rosnąca odmiana rośliny

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii