Alternanthera reineckii Wolno rosnąca, duża odmiana rośliny czerwonej na trzeci plan
R-30001

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    12 punktów lojalnościowych!

Cena:

12,99 zł

Compare now Compare list is full

Alternanthera reineckii Wolno rosnąca, duża odmiana rośliny czerwonej na trzeci plan

Alternanthera reineckii "Purple" jest największą odmianą Alternanthery reineckii. Posiada duże liście o czerwonym zabarwieniu. Stanowi kontrast dla wielu zielonych roślin w akwarium. Średnie wymagania w hodowli sprawiają, że jest to bardzo popularna roślina.

Sposób sadzenia:

Roślinę wyciągnąć z kubeczka i dokładnie wypłukać z żelu pod bieżącą wodą. Następnie podzielić na niewielkie (1-2 cm) kępki i rozsadzić w niewielkich odległościach. W miarę wzrostu stworzy jednolitą grupę dorosłych roślin. Roślina z hodowli invitro – wolna od ślimaków, pasożytów i glonów. Jako pożywkę wykorzystano wysokiej jakości płynny żel dzięki czemu bardzo szybko przyjmuje się w akwarium.

Dlaczego In-Vitro?

Rośliny in-vitro są przeznaczone do profesjonalnych hodowli akwarystycznych, głównie szklarniowych na rynku europejskim. Aby zapewnić odpowiednią jakość i wytrzymałość sadzonek (by mogły przetrwać transport) producenci umieszczają korzenie roślinek w specjalnym żelu który zawiera w sobie wszystkie potrzebne do życia substancje odżywcze oraz utrzymuje w pojemniku odpowiednią wilgotność. Rośliny tak zapakowane są w stanie wytrzymać wiele dni bez światła bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Koszyczki zawierają bardzo dużą ilość sadzonek w stosunkowo niskiej cenie ze względu na produkcję na skalę masową. Kupując rośliny IN-VITRO możesz mieć pewność idealnej kondycji roślin!

Sprawdzone pochodzenie

Nasze rośliny pochodzą z legalnych źródeł. Każdy kubeczek posiada paszport roślin, który potwierdza, że oferowane do sprzedaży rośliny zostały skontrolowane i są wolne od organizmów szkodliwych. Dzięki temu jesteśmy pewni, że posadzone przez Państwa rośliny pochodzą od sprawdzonych hodowców i nie wprowadzą do środowiska akwarium niepożądanych organizmów takich jak bakterie roznoszące choroby czy jaja ślimaków.

Rodzaj roślinyRośliny wysokie
Wysokość maksymalna rośliny [cm]50
Wysokość minimalna rośliny [cm]30
Trudność uprawyŚrednio wymagające
WystępowanieAmeryka Południowa
Kolor roślinyCzerwony
Miejsce sadzeniaTrzeci plan
Tempo wzrostuWolne
GatunekALTERNANTHERA

  

Komentarze
Napisz swoją opinię

Alternanthera reineckii "Purple" Kubek 6cm Wolno rosnąca roślina

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii