Anubias barteri nana Petite Kubek 6cm Roślina do sadzenia na korzeniach i skałach
R-30002

Czas wysyłki: 21 dni


Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Anubias barteri nana Petite Kubek 6cm Roślina do sadzenia na korzeniach i skałach

Nisko i wolno rosnąca roślina pierwszego planu. Jest to miniaturowa wersja Anubiasa nana, której nie sadzimy w podłożu. Roślina idealna do sadzenia na wszelakich skałach i korzeniach tak by jej kłącza były zawsze odkryte.

Sposób sadzenia:

Roślinę wyciągnąć z kubeczka i dokładnie wypłukać z żelu pod bieżącą wodą. Następnie podzielić na niewielkie (1-2 cm) kępki i rozsadzić w niewielkich odległościach. W miarę wzrostu stworzy jednolitą grupę dorosłych roślin.

Dlaczego In-Vitro?

Rośliny in-vitro są przeznaczone do profesjonalnych hodowli akwarystycznych, głównie szklarniowych na rynku europejskim. Aby zapewnić odpowiednią jakość i wytrzymałość sadzonek (by mogły przetrwać transport) producenci umieszczają korzenie roślinek w specjalnym żelu który zawiera w sobie wszystkie potrzebne do życia substancje odżywcze oraz utrzymuje w pojemniku odpowiednią wilgotność. Rośliny tak zapakowane są w stanie wytrzymać wiele dni bez światła bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Koszyczki zawierają bardzo dużą ilość sadzonek w stosunkowo niskiej cenie ze względu na produkcję na skalę masową. Kupując rośliny IN-VITRO możesz mieć pewność idealnej kondycji roślin!

Sprawdzone pochodzenie

Nasze rośliny pochodzą z legalnych źródeł. Każdy kubeczek posiada paszport roślin, który potwierdza, że oferowane do sprzedaży rośliny zostały skontrolowane i są wolne od organizmów szkodliwych. Dzięki temu jesteśmy pewni, że posadzone przez Państwa rośliny pochodzą od sprawdzonych hodowców i nie wprowadzą do środowiska akwarium niepożądanych organizmów takich jak bakterie roznoszące choroby czy jaja ślimaków.

Rodzaj roślinyInne
Wysokość maksymalna rośliny [cm]5
Trudność uprawyNiewymagające
WystępowanieKultywar
Kolor roślinyCiemnozielony
Miejsce sadzeniaPierwszy plan
Tempo wzrostuWolne
GatunekANUBIAS

  

Komentarze
Napisz swoją opinię

Anubias barteri nana Petite Kubek 6cm Roślina do sadzenia na korzeniach i skałach

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii