Lysimachia nummularia Kubek 6cm Szybko rosnąca roślina zielona na drugi plan
R-67005

Czas wysyłki: 21 dni


Compare now Compare list is full

Lysimachia nummularia Kubek 6cm Szybko rosnąca roślina zielona na drugi plan

Zimnolubna roślina zielona o sercowatych liściach. Roślina wypuszcza żółte kwiaty w okresie letnim. Silnie rozrasta się na boki, mierząc przy tym od 15 do 60cm.

Sposób sadzenia:

Roślinę wyciągnąć z kubeczka i dokładnie wypłukać z żelu pod bieżącą wodą. Następnie podzielić na niewielkie (1-2 cm) kępki i rozsadzić w niewielkich odległościach. W miarę wzrostu stworzy jednolitą grupę dorosłych roślin.

Dlaczego In-Vitro?

Rośliny in-vitro są przeznaczone do profesjonalnych hodowli akwarystycznych, głównie szklarniowych na rynku europejskim. Aby zapewnić odpowiednią jakość i wytrzymałość sadzonek (by mogły przetrwać transport) producenci umieszczają korzenie roślinek w specjalnym żelu który zawiera w sobie wszystkie potrzebne do życia substancje odżywcze oraz utrzymuje w pojemniku odpowiednią wilgotność. Rośliny tak zapakowane są w stanie wytrzymać wiele dni bez światła bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Koszyczki zawierają bardzo dużą ilość sadzonek w stosunkowo niskiej cenie ze względu na produkcję na skalę masową. Kupując rośliny IN-VITRO możesz mieć pewność idealnej kondycji roślin!

Sprawdzone pochodzenie

Nasze rośliny pochodzą z legalnych źródeł. Każdy kubeczek posiada paszport roślin, który potwierdza, że oferowane do sprzedaży rośliny zostały skontrolowane i są wolne od organizmów szkodliwych. Dzięki temu jesteśmy pewni, że posadzone przez Państwa rośliny pochodzą od sprawdzonych hodowców i nie wprowadzą do środowiska akwarium niepożądanych organizmów takich jak bakterie roznoszące choroby czy jaja ślimaków.

Rodzaj roślinyRośliny wysokie
Wysokość maksymalna rośliny [cm]60
Wysokość minimalna rośliny [cm]20
Trudność uprawyŚrednio wymagające
WystępowanieEuropa
Kolor roślinyJasnozielony
Miejsce sadzeniaTrzeci plan
Tempo wzrostuSzybkie
GatunekLYSIMACHIA

  

Komentarze
Napisz swoją opinię

Lysimachia nummularia Kubek 6cm Szybko rosnąca roślina zielona na drugi plan

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii