• Nowy
Rotala H'RA Kubek 6cm Szybko rosnąca roślina czerwona drugiego planu
R-94235

Czas wysyłki: 7-10 dni


Produkt chwilowo niedostępny


Rotala H'RA Kubek 6cm Szybko rosnąca roślina czerwona drugiego planu

Rotala H’ra ma wąskie liście i pełzający wzrost. Jest to prawdopodobnie odmiana Rotala rotundifolia i ma wiele podobieństw do Rotala sp. Green.Wysoki poziom światła, dobre nawożenie i CO2 spowodują pełzający wzrost i ciepłe, bogate pomarańczowe zabarwienie. Dzięki temu można stworzyć gęstą pomarańczową poduszkę na środkowym planie a nawet niezwykły, pomarańczowy dywan na pierwszym planie.

 

Sposób sadzenia:

Roślinę wyciągnąć z kubeczka i dokładnie wypłukać z żelu pod bieżącą wodą. Następnie podzielić na niewielkie (1-2 cm) kępki i rozsadzić w niewielkich odległościach. W miarę wzrostu stworzy jednolitą grupę dorosłych roślin.

Roślina z hodowli invitro – wolna od ślimaków, pasożytów i glonów. Jako pożywkę wykorzystano wysokiej jakości płynny żel dzięki czemu bardzo szybko przyjmuje się w akwarium.


Uprawa:

  • Miejsce sadzenia: Drugi plan
  • Pochodzenie: Azja
  • Wzrost: Szybki
  • Wysokość: Do 30 cm
  • Oświetlenie: Średnie
  • CO2 : Średnie

Dlaczego In-Vitro?

Rośliny in-vitro są przeznaczone do profesjonalnych hodowli akwarystycznych, głównie szklarniowych na rynku europejskim. Aby zapewnić odpowiednią jakość i wytrzymałość sadzonek (by mogły przetrwać transport) producenci umieszczają korzenie roślinek w specjalnym żelu który zawiera w sobie wszystkie potrzebne do życia substancje odżywcze oraz utrzymuje w pojemniku odpowiednią wilgotność. Rośliny tak zapakowane są w stanie wytrzymać wiele dni bez światła bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Koszyczki zawierają bardzo dużą ilość sadzonek w stosunkowo niskiej cenie ze względu na produkcję na skalę masową. Kupując rośliny IN-VITRO możesz mieć pewność idealnej kondycji roślin!

Komentarze

Napisz swoją opinię

Rotala H'RA Kubek 6cm Szybko rosnąca roślina czerwona drugiego planu

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii