ISTA CO2 DIFFUSER 2IN1 L Dyfuzor CO2 i licznik bąbelków w jednym
ISTA-502

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    61 punktów lojalnościowych!

Cena:

61,60 zł

Compare now Compare list is full

ISTA CO2 DIFFUSER 2IN1 L Dyfuzor CO2 i licznik bąbelków w jednym

O efektywności podawania dwutlenku węgla w akwarium w największej mierze decyduje zastosowany dyfuzor. Im lepszej jakości urządzenie wybierzemy, tym mniejsze stary gazu, który nie zdążył się rozpuścić w akwarium, i ulotnił się do atmosfery.


Ista CO2 Diffuser 2 in 1 to urządzenie wielofunkcyjne, łączące ze sobą 2 urządzenia w 1. W formie  jednego produktu otrzymujemy dyfuzor CO2 oraz licznik bąbelków, a wszystko to wykonane z bezbarwnego tworzywa, które wizualnie łatwo zgubi się w naszym zbiorniku.


Zastosowany spiek pozwala na efektywne rozpuszczanie dwutlenku węgla w akwarium, poprzez rozbicie gazu na małe pęcherze, które skuteczniej rozpuszczają się w wodzie.


Wybrana  konstrukcja pozwala na łatwe czyszczenie  urządzenia, a także wymianę wyżej wspomnianego spieku, kiedy  zajdzie taka  potrzeba.  Nie ma wtedy  konieczności wymiany całego  dyfuzora.

Precyzyjny licznik bąbelków pozwala nam dokładnie odmierzyć ilość  gazu potrzebną dla naszego  akwarium. Urządzenie posiada również specjalną kształtkę, która pozwala specjalnie ułożyć i doprowadzić przewód zasilający dyfuzor w dwutlenek węgla.

  • 2 funkcje w 1 produkcie
  • Ceramiczny dyfuzor zapewnia najlepszy efekt rozpraszania.
  • Czytelny odczyt pęcherzyków zapewnia dokładne dozowanie CO2.
  • Wykonany z akrylu zapewnia długi czas użytkowania.
  • Kompaktowy rozmiar, łatwy montaż. 
Komentarze
Napisz swoją opinię

ISTA CO2 DIFFUSER 2IN1 L

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii