GRUN SYSTEM Elektrozawór O2 1,5W + szybko złączka
Z066

Czas wysyłki: 3-5 dni


Produkt chwilowo niedostępny


Compare now Compare list is full

GRUN SYSTEM Elektrozawór O2 1,5W + szybko złączka

Wysokiej jakości, markowy, bezawaryjny elektrozawór renomowanej niemieckiej firmy GRÜN SYSTEM o mocy tylko 1,5 W. Sprowadzony na specjalne zamówienie naszej firmy prosto z Niemiec elektrozawór GRÜN SYSTEM charakteryzuje się najmniejszym poborem mocy na rynku. Bije na głowę swojego poprzednika z firmy ACL mniejszym poborem prądu, mniejszą awaryjnością i większym bezpieczeństwem użytkowania - jego temperatura korpusu podczas pracy wynosi tylko 39oC podczas gdy elektrozaworu ACL 70oC (nie mówiąc już o elektrozaworach innych firm).
 
Niska temperatura pracy GRÜN SYSTEM jest szczególnie ważna w przypadku przebywania w pobliżu małych dzieci. Elektrozawór GRÜN SYSTEM spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa w Europie i na świecie. Odznacza się nad wyraz wysoką kulturą pracy - jest całkowicie niesłyszalny.
 
Elektrozawór po podłączeniu do programatora czasowego lub komputera pH odcina dozowanie na noc CO2 na noc, a włącza w dzień. Jest to bardzo ważne, gdyż rośliny w nocy nie pobierają CO2 lecz produkują. Kumulacja CO2 mogłaby niebezpiecznie zakwasić wodę i pozbawić nas całej obsady akwarium.

Standardowe elektrozawory charakteryzuję się temperaturą pracy na poziomie 60-100 stopni, co przy długim użytkowaniu prowadzi do przegrzania wężyka, a następnie do nieszczelności w układzie. Możliwe jest również oparzenie.

Elektrozawór jest w pełni rozbieralny. Jest to bardzo ważne z uwagi na fakt że pod tłoczek może dostać się przez przypadek taśma teflonowa lub inne zanieczyszczenie. W tym wypadku to nie problem. W każdej chwili możemy rozebrać zaworek w celu jego przeczyszczenia co w przypadku odlewanych w całości elektrozaworów jest niemożliwe.

Rodzaj podłączenia - gwint wewnętrzny 1/8 cala. Daje nam to możliwość dowolnego skonfigurowania potrzebnych złączek  Możemy np za pomocą mufy połączyć zaworek "na sztywno z reduktorem lub wyposażając zaworek w szybkozłączki możemy umieścić go w dowolnym miejscu na wężyku.

Przystosowany do pracy z gazem lub cieczami (np. wodą). W zestawie 2 szybko złączki na wężyk.

Komentarze

Napisz swoją opinię

GRUN SYSTEM Elektrozawór O2 1,5W + szybko złączka

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii