CAL CLIP CO2 CHECKER NAN Indykator dwutlenku węgla zawieszony na krawędzi
CAL003

Czas wysyłki: 24 godziny


CAL CLIP CO2 CHECKER NAN Indykator dwutlenku węgla zawieszony na krawędzi

Firma CAL Aqua Labs specjalizuje się w produkcji wysoce innowacyjnych i ekskluzywnych jakościowo produktów przeznaczonych do akwariów roślinnych. Wszystkie produkty powstają w wieloletnim procesie projektowania, testowania oraz doskonalenia aż do uzyskania całkowitej perfekcji. Rezultatem takiej filozofii prowadzenia firmy są produkty, których jakość kontrolowana jest na każdym etapie.

 

Wskaźniki – indykatory CO2

Zapewnienie  właściwego stężenia dwutlenku węgla jest jednym z kluczowych  czynników do utrzymania  akwarium w optymalnych warunkach. Zbyt duża ilość CO2 w wodzie może zaszkodzić rybom. Zbyt małe stężenie tego gazu w wodzie może powodować problem ze wzrostem roślin oraz co za tym idzie rozwój glonów. Indykatory CO2 firmy CAL Aqua Labs pozwolą na ciągłe monitorowanie stężenia CO2 w akwarium. Ręcznie wykonane produkty z najwyższej jakości boro-krzemowego szkła laboratoryjnego stanowią elegancki i designerski atrybut akwarium roślinnego.

 

Większość indykatorów CO2 obecnych na rynku może być przyczepiana wyłączenie do lewej lub prawej strony akwarium i musi znajdować się pod wodą. W przypadku małych zbiorników  jest to rozwiązanie  niepraktyczne ze względu na ograniczone miejsce oraz znaczne rozmiary indykatorów, które odwracają uwagę obserwatora od kompozycji znajdującej się w akwarium.

CAL Aqua Labs Clip to pierwszy na świecie indykator CO2, który może być montowany na każdej szybie w akwarium. Minimalistyczny design pozwala na znalezienie dla niego odpowiedniego miejsca w każdej wielkości zbiornika. W przypadku zbiorników otwartych, indykator może zostać zawieszony na krawędzi zbiornika. Te unikalne właściwości czynią z CAL Clip rewolucyjny i najbardziej uniwersalny indykator CO2 dostępny na rynku. Ogranicz ilość sprzętu w akwarium do minimum. Dla łatwego odczytu koloru  płynu specjalnie zaprojektowaliśmy białe tło.

 

CLIP CO2 CHECKER NANO

Indykator zaprojektowany to montażu na krawędzi akwarium.

  • możliwość montażu na krawędzi zbiornika (grubość szyby mniej niż 1 cm)
  • białe tło ułatwiające odczyt koloru
  • atrakcyjny wizualnie i nietuzinkowy  design
  • w zestawie buteleczka z płynem wskaźnikowym CAL Indicator Solution 15 ml (nie trzeba ich wcześniej przygotowywać, są gotowe do użycia)
  • odpowiedni do zbiorników do 200 l objętości

 

Wymiary produktu bez przyssawki to: 3,5 cm x 5 cm.

Komentarze

Napisz swoją opinię

CAL CLIP CO2 CHECKER NAN Indykator dwutlenku węgla zawieszony na krawędzi

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii