JBL PROFLORA DIRECT DIFFUSION MEMBRANE Zamienna membrana do ProFlora Direct
633422

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    54 punkty lojalnościowe!

Cena:

54,60 zł

Compare now Compare list is full

JBL PROFLORA DIRECT DIFFUSION MEMBRANE Zamienna membrana do ProFlora Direct

Zamienna membrana do ProFlora Direct

 • Membrana zapewnia najprecyzyjniejsze rozpylenie CO2 w dyfuzorze JBL ProFlora Direct
 • Wyłączyć filtr, odkręcić dyfuzor, wymienić membranę, skręcić ponownie dyfuzor
 • Najprecyzyjniejsze rozpylenie CO2 w dyfuzorze, materiał najwyższej jakości.
 • Zaleca się wymianę membrany raz w roku.
 • W zestawie: Zamienna membrana do ProFlora Direct, Membrana Proflora Direct 12/16,16/22,19/25, w zest. 2 Pierścienie uszczelniające.

Optymalne odżywianie roślin

Dla roślin akwariowych właściwa zawartość CO2 w wodzie ma duże znaczenie. Dwutlenek węgla służy roślinom jako główny składnik pokarmowy i tym samym jako składnik pobudzający ich wzrost dla pełnego rozwoju. Rośliny wykorzystują CO2 do fotosyntezy i zasilają przez to wodę w ważny dla życia tlen. Zapobiegają rozrostowi glonów, usuwają szkodliwe substancje, tworzą kryjówki i redukują zarazki chorobotwórcze.

Oszczędnie i bezpośrednio

Ten praktyczny bezpośredni dyfuzor CO2 firmy JBL pozwala zaoszczędzić reaktor w akwarium, licznik bąbelków oraz zawór zwrotny i dzięki swojemu genialnemu trybowi pracy zaoszczędza jeszcze 20 % CO2.

Prosta instalacja

Membrana ProFlora Direct zapewnia najprecyzyjniejsze rozpylenie CO2 w dyfuzorze i można ją w kilku prostych krokach wymienić bezpośrednio w JBL ProFlora.

Dane techniczne

 • Nr Art.: 6334200
 • Numer EAN: 4014162633422
 • Zawartość: 1 Szt.
 • Pojemność Opakowanie: 0.330 l
 • Masa brutto: 21.500 g
 • Masa netto: 7 g
 • Przeliczenie wagi: 1000
 • Wymiary (dł/wys/sz): 25/140/96 mm

 

 

Wszystko zaczęło się w 1960 roku od małego sklepu zoologicznego w Ludwigshafen, który otworzył Joachim Böhme, z wykształcenia farmaceuta, specjalista w handlu i akwarysta z Drezna i tym samym uczynił swoje hobby zawodem. Gdy choroby ryb ozdobnych stały się problemem, opracował w tym czasie specyfik przeciwko „chorobie białych punkcików“, zwanej w kręgach akwarystów w skrócie „Ichtyo“, o nazwie Punktol, który jeszcze dziś można kupić. Do wprowadzenia tego leku na rynek potrzebował znaku towarowego, który utworzył ze swoich inicjałów i ówczesnej lokalizacji Ludwigshafen.

Po wprowadzeniu marki JBL firma JBL rozwijała się szybko stając się jedną z największych firm oferujących pełen asortyment produktów do akwarystyki, terrarystyki jak również stawów ogrodowych w Niemczech, z siedzibą od 1984 roku w Neuhofen/Pfalz. Na terenie firmy o powierzchni 2,5 ha pracuje 160 pracowników. Obecnie firma JBL zaopatruje na całym świecie 60 państw w asortyment ponad 1000 produktów i ponad 300 części zamiennych.

Także dziś, pod kierownictwem Rolanda Böhme, syna założyciela firmy, szczególną uwagę przywiązuje się do badań naukowych.

Przewaga dzięki badaniom naukowym

Do rozwoju produktów do akwarystyki, terrarystyki jak również stawów ogrodowych sensowne jest wykorzystanie jako podstawy informacji na temat trybu życia i biotopów zwierząt. Jako solidny producent o bardzo wysokich wymaganiach, firma JBL nie chciała jednak zdawać się na wątpliwe informacje z internetu lub przestarzałe dane z literatury. Dlatego JBL prowadzi własne Centrum badawcze z doświadczonymi naukowcami i organizuje coroczne wyprawy naukowe do rodzinnych krajów mieszkańców akwariów i terrariów, aby samodzielnie uzyskać informacje z pierwszej ręki.

Wiele akwariów, terrariów i stawów ogrodowych w Centrum naukowym JBL pokazuje natychmiast, jak ważne są praktyczne testy: Nawet jeżeli naukowcy znają np. oczekiwaną proporcję białko-tłuszcz jakiegoś pokarmu dla ryb, nieodzowne jest zastosowanie go dla zwierząt. Dopiero podczas karmienia można sformułować twierdzenia na temat akceptacji tego pokarmu i np. wzmocnienia barw ryb.

Dlatego Centrum badawcze JBL jest podzielone na trzy dziedziny:

 • Akwarium
 • Terrarium
 • Staw ogrodowy
Komentarze
Napisz swoją opinię

JBL PROFLORA DIRECT DIFFUSION MEMBRANE Zamienna membrana do ProFlora Direct

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii