Zestaw CO2 Reduktor CO2 + zawór + dławik + 3 m węża PU
Z157

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Zestaw CO2 Reduktor CO2 + zawór + dławik + 3 m węża PU

Elektrozawór posiada obecnie najmniejszy pobór mocy w akwarystyce 3,5 W. Przy założeniu że elektrozawór pracuje 12 godzin dziennie 30 dni w miesiącu to zużywa jedynie 1,26 kWh miesięcznie - czyli miesięczny koszt utrzymania kształtuję się poniżej 1 zł.

 

Większość sprzedających ukrywa moc elektrozaworu ze względu na wyższy koszt użytkowania. Elektrozawór jako jedyny z dostępnych na allegro wyprodukowany jest w Europie (nie w Chinach) co daje nam gwarancję niezawodności i świadomość, że kupujemy produkt z atestami oraz wyprodukowany zgodnie z prawem.

 

Nasze doświadczenie pokazało że elektrozawory są praktycznie bezawaryjne. W ciągu naszej wieloletniej działalności na 200 sprzedanych elektrozaworów trafia się około 1 sztuka wadliwa co daje: 99,5% bezawaryjności. Podczas gdy awaryjność elektrozaworów produkowanych w chinach (sprzedawanych przez konkurencję) kształtuje się na poziomie 20-30%. Elektrozawór posiada wykonaną z mosiądzu (nie z tandetnego plastiku) cewkę i korpus, rdzeń i tuleję wykonaną ze stali nierdzewnej co zabezpiecza przed odkształceniami i nieszczelnościami podczas długiego użytkowania.

 

W skład zestawu wchodzą:

1. Reduktor CO2

Do naszych zestawów wybraliśmy najnowszą serię dostępnych na rynku reduktorów z dwoma manometrami. Niezawodność i gwarancja bezpieczeństwa na lata to najważniejsze cechy, które detronizują wszystkie inne reduktory dostępne na rynku. Spośród nich cechuję się najatrakcyjniejszym wyglądem oraz relatywnie niewielkimi rozmiarami, które są tak ważne w przypadku niewielkich szafek akwariowych. Widoczne na zdjęciu manometry wskazują ciśnienie wylotowe i ciśnienie gazu w butli - dzięki temu wiemy kilka dni na przód kiedy gaz się skończy

 • Gwint wylotu: G 1/8"

 

2. Metalowy nypel G1/8-G1/8

 • Nypel do połączenia reduktora z elektrozaworem
 • Średnica gwintów: G 1/8"

3. Włoski elektrozawór ACL 3,5W

Sprowadzany na nasze zamówienie z Włoch elektrozawór renomowanej włoskiej firmy ACL charakteryzuje się solidnym wykonaniem i najmniejszym poborem mocy (3,5W) na rynku. Wtyczka w odróżnieniu od większości elektrozaworów wyposażona jest w gumową uszczelkę co zabezpiecza elektrozawór przed zalanie i zwarciem. Elektrozawór po podłączeniu do włącznika czasowego odcina dozowanie na noc, a włącza w dzień. Jest to bardzo ważne, gdyż rośliny w nocy nie pobierają CO2 lecz produkują. Kumulacja CO2 mogłaby niebezpiecznie zakwasić wodę.

 • Średnica gwintów: G 1/8"

4. Precyzyjny zaworek dławiący

Dławik precyzyjny wkręcany bezpośrednio w reduktor bez użycia jakichkolwiek złączek. Estetycznie wykonany, posiada blokadę zabezpieczającą przed rozregulowaniem dławika. Z wszystkich firm produkujących zaworki kątowe, wybraliśmy tą, która produkuje zaworki wytrzymałe na wysokie ciśnienia, nawet przy maksymalnym odkręceniu butli nie przepuści on gazu.

 • Średnica gwintu: 1/8"
 • Wyjście na wężyk: 6/4 mm

5. Wężyk PU 6/4 mm - 3 metrów

Wężyk jest całkowicie bezbarwny, idealnie przeźroczysty a co jest bardzo ważne nie bieleje w wodzie . Przystosowany do pracy pod wysokim ciśnieniem i odporny na różnice temperatur Wkręcona bezpośrednio do elektrozaworu, dławika i reduktora. Nie wymaga dodatkowego uszczelniania taśmą teflonową.

 • Max. ciśnienie: 10 BAR
 • Zakres temp. pracy: -35C + 80C

 

6. Pisemna gwarancja

 • Do zestawu dołączona jest również pisemna
 • 24 miesięczna gwarancja na cały zestaw.
 • UWAŻAJ: większość sprzedających przez internet oferuję jedynie 12 miesięcy gwarancji.

 

Dodatkowo otrzymują Państwo od nas w gratisie:

 • 1. 2x szybko złączka aby w każdej chwili można przerobić zestaw "na złączki"

 • 2. Zaworek zwrotny dla zabezpieczenia całego zestawu przed zalaniem.

 

Każdy zestaw jest uszczelniamy specjalnym teflonem w płynie, który ma tą zaletę, że dokładnie wypełnia przestrzenie pomiędzy gwintami. Pozostaje tylko przykręcić je do butli i cieszyć się ze wspaniałego wzrostu roślin.

Komentarze
Napisz swoją opinię

Zestaw CO2 Reduktor CO2 + zawór + dławik + 3 m węża PU

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii