Zestaw CO2 G-System Plant G zestaw do nawożenia roślin bez butli
Z045

Czas wysyłki: 3-5 dni


Produkt chwilowo niedostępny

Zestaw CO2 G-System Plant G zestaw do nawożenia roślin bez butli

Nowa seria zestawów G-SYSTEM PLANT została oparta na nowoczesnych komponentach, charakteryzujących się niezawodnością oraz nad wyraz wysoką jakością wykonania. Serce zastawu stanowią: elektrozawór o mocy jedynie 1,5W oraz ultra dokładny dławik - renomowanej niemieckiej firmy GRUN SYSTEM.
 
Zastosowany reduktor firmy MAGNUM to najpopularniejszy obecnie na świecie (ze względu na znikomą awaryjność) produkt do redukowania ciśnienia z butli. Użyte w zestawie szklane elementy są najwyższej jakości - wykonane ze szkła laboratoryjnego.


 
Wszystkie te elementy uzupełniają się wzajemnie:

 • zestaw CO2 G-SYSTEM PLANT wymaga minimalnej obsługi (nawet dla mało doświadczonego akwarysty),
 • komputer PH WEIPRO dzień i noc stale monitoruje poziom CO2 w akwarium i dzięki elektrozaworowi GRUN SYSTEM nie pozwala na jego wahania,
 • koszty jego utrzymania dzięki możliwości wielokrotnego napełniania butli i elektrozaworze o mocy tylko 1,5 W są minimalne,
 • niemiecka jakość i niezawodność - najwyższej jakości niemieckie komponenty - Twoje ryby i zwierzęta mogą spać spokojnie.

 

Zestaw jest przez nas sprawdzony pod kątem technicznym, uszczelniony specjalnym teflonem w płynie, który daje 100% gwarancji szczelności. Pozostaje tylko uruchomić zestaw i cieszyć się ze wspaniałego wzrostu roślin.

 

Zestaw składa się z:

 • reduktora CO2 - do naszych zestawów wybraliśmy najpopularniejszą serię dostępnych na rynku reduktorów z dwoma manometrami firmy MAGNUM. Niezawodność i gwarancja bezpieczeństwa na lata to najważniejsze cechy, które detronizują inne reduktory dostępne na rynku. Sprzęt cechuję się relatywnie niewielkimi rozmiarami, które są ważne w przypadku niewielkich szafek akwariowych. Widoczne na zdjęciu manometry wskazują ciśnienie wylotowe i ciśnienie gazu w butli - dzięki nim wiemy kilka dni do przodu kiedy gaz się skończy. Gwint wylotu: G 1/8".

 

 • metalowych nypli G 1/8 - G 1/8 - nypel do połączenia reduktora z dławikiem precyzyjnym oraz dławika precyzyjnego z elektrozaworem.

 

 • precyzyjnego zaworka GRÜN SYSTEM G 1/8 - ultra dokładny, bezkonkurencyjny pod względem jakości wykonania zaworek do precyzyjnej regulacji dozowanego CO2 renomowanej niemieckiej firmy GRÜN SYSTEM doskonale nadaje się do akwarystyki. Dławik został tak skonstruowany, aby do całkowitego odcięcia dopływu CO2 potrzeba było, aż 21 pełnych obrotów pokrętła co czyni go wyjątkowo przydanym w akwarystyce. Jeden pełny obrót pokrętła powoduje jednostajną i równomierną zmianę dozowanego gazu. Zaworek dławi stopniowo na całej "długości" pokrętła, a nie jak bywa przy sprzętach tego typu innej produkcji, gdzie reakcja dławika na kręcenie pokrętłem następuje nagle, przy samym końcu i bardzo trudno ustawić bądź zmienić dozowanie. Dławik na pewno nie ulegnie samo regulowaniu i nie zabije całej obsady zbiornika.

 • elektrozaworu GRÜN SYSTEM 1,5 W - sprowadzony na specjalne zamówienie naszej firmy prosto z Niemiec elektrozawór GRÜN SYSTEM charakteryzuje się najmniejszym poborem mocy na rynku. Bije na głowę swojego poprzednika z firmy ACL mniejszym poborem prądu, mniejszą awaryjnością i większym bezpieczeństwem użytkowania - jego temperatura korpusu podczas pracy wynosi tylko 39oC podczas gdy elektrozaworu ACL 70oC nie mówiąc już o elektrozaworach innych firm. Niska temperatura pracy GRÜN SYSTEM jest szczególnie ważna w przypadku przebywania w pobliżu małych dzieci. Elektrozawór GRÜN SYSTEM spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa w Europie i na świecie. Odznacza się nad wyraz wysoką kulturą pracy - jest całkowicie niesłyszalny. Elektrozawór po podłączeniu do programatora czasowego odcina dozowanie na noc CO2 na noc, a włącza w dzień. Jest to bardzo ważne, gdyż rośliny w nocy nie pobierają CO2 lecz produkują. Kumulacja CO2 mogłaby niebezpiecznie zakwasić wodę i pozbawić nas całej obsady akwarium. Średnica gwintów: G 1/8".

 

 • złączek G 1/8" 6/4 mm - złączka wyposażona w gumowy o-ring co daje 100% gwarancji szczelności i możliwości wielokrotnego odkręcania i zakręcania bez straty na jakości. Wkręcona bezpośrednio do elektrozaworu. Nie wymaga dodatkowego uszczelniania taśmą teflonową.

 • wężyka PU 3 m - jest całkowicie bezbarwny, idealnie przeźroczysty a co jest bardzo ważne NIE BIELEJE W WODZIE; przystosowany do pracy pod wysokim ciśnieniem i odporny na różnice temperatur; nie wymaga dodatkowego uszczelniania taśmą teflonową; max. ciśnienie: 10 BAR, zakres temp. pracy: -35C + 80C.

 • szklanego licznika bąbelków - wykonany z wysokiej jakości szkła laboratoryjnego. Służy do monitorowania ilości dozowanego CO2. Zalewamy go do 2/3 wodą, w której widoczne będą "uciekające" bąbelki. Szklany licznik w przeciwieństwie do plastikowych nie szpeci otoczenia akwarium. Wymiary: 10 x 1,5 cm.

 

 

 • szklanego zaworka zwrotnego - wykonany z wysokiej jakości szkła laboratoryjnego. Służy do zabezpieczenia całego zestawu przed zalaniem wodą. Szklany zaworek w przeciwieństwie do plastikowych nie szpeci otoczenia akwarium. Wymiary: 8,5 x 1,5 cm.

 

 

 • nano dyfuzora ze spiekiem ceramicznym 20 mm - dyfuzor wykonany z wysokogatunkowego szkła laboratoryjnego. Spiek ceramiczny rozpuszcza CO2 całą swoją powierzchnią. Jego miniaturowe rozmiary nie przykuwają zbędnie uwagi i łatwo można go ukryć w akwarium. Do naszych zestawów zdecydowaliśmy się dać większy dyfuzor, uniwersalna 25 mm średnica spieku zaspokoi w CO2 zarówno niewielkie zbiorniki jak również akwaria do 300-400 litrów.

 • zestawu 5 przyssawek - przeźroczyste przyssawki ułatwiają nam montaż dyfuzora, licznika bąbelków oraz zaworka zwrotnego w wygodnym miejscu.

 

 • instrukcji obsługi i użytkowania - do całego zestawu otrzymują Państwo czytelną instrukcję, w której krok po kroku opisujemy jak uruchomić zestaw. Znajdą w niej również Państwo kilka praktycznych porad odnośnie eksploatacji zestawu.

 • pisemnej gwarancji - do zestawu dołączona jest również pisemna 48 miesięczna gwarancja na cały zestaw. UWAŻAJ: większość sprzedających przez Internet oferuję jedynie 24 miesięczną gwarancję.

Każdy zestaw jest uszczelniany specjalnym TEFLONEM w PŁYNIE, który ma tą zaletę, że dokładnie wypełnia przestrzenie pomiędzy gwintami. Pozostaje tylko przykręcić reduktor-dławik do butli i cieszyć się ze wspaniałego wzrostu roślin.

 

Kupując na naszej aukcji otrzymają Państwo wysokiej jakości, MARKOWY, w pełni sprawny, całkowicie nowy zestaw CO2 G-SYSTEM PLANT. Zestaw na pewno będzie służył przez wiele wiele lat, a jego koszty zwrócą się podczas niskich kosztów eksploatacyjnych.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy śmiało pisać na maila lub dzwonić pod nr. tel. 721-783-058 gdzie otrzymają Państwo szybką i fachową pomoc w doborze zestawu Zespół naszych pracowników z przyjemnością odpowie na wszelkie Państwa pytanie. Postaw na renomowanego producenta, niskie koszty utrzymania oraz bezawaryjność.

 

Na cały zestaw otrzymują Państwo 4 lata gwarancji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem techniki CO2.

Komentarze

Napisz swoją opinię

G-System Plant G zestaw do nawożenia roślin CO2 bez butli

Napisz swoją opinię