AQUAEL AQN 500 Grzałka z termostatem 500W
114621

Czas wysyłki: 24 godziny


Compare now Compare list is full

AQUAEL AQN 500 Grzałka z termostatem 500W

Grzałka akwariowa COMFORT ZONE GOLD 500 W jest przystosowana do pracy w bardzo dużych zbiornikach akwariowych. Składa się z dwóch modułów grzewczych zamkniętych w trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne ażurowej obudowie wykonanej z tworzywa sztucznego. Posiada precyzyjny termostat umożliwiający nastawienie temperatury w zakresie 18-32°C, który działa z dokładnością ±1°C. Elektronicznie wspomagane styki grzałki pokryte zostały warstwą złota, co chroni je przed zużyciem i zapełnia długowieczność działania.

Spirale modułów grzejnych zostały nawinięte na ceramiczne radiatory zapewniające doskonałe oddawanie ciepła. Każdy egzemplarz przed wysłaniem go do klienta jest testowany komputerowo w celu zapewnienia maksymalnej precyzji działania.

 

Nowe grzałki COMFORT ZONE GOLD 500 W warto polecać do bardzo dużych akwariów o pojemności od 300 nawet do 1000 litrów w tym do zbiorników z dużymi i silnymi rybami (a także żółwiami), które mogłyby potłuc tradycyjną grzałkę (obudowa z tworzywa sztucznego skutecznie chroni grzałkę przed pęknięciem). Doskonale nadaje się również do akwariów z rybami wrażliwymi na poparzenie, takimi jak pozbawione łusek sumy, płaszczki słodkowodne oraz posiadającymi delikatne pyski zbrojnikami. Gwarantuje zarówno precyzję działania jak i pełne bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców akwarium.

 

Dane techniczne

  • Moc: 500W
  • Wielkość: DO AKWARIUM 300-1000L
  • Rozmiar: 380mm

 

Komentarze

Napisz swoją opinię

AQUAEL AQN 500 Grzałka z termostatem 500W

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii