Jebao HT-600 Grzałka zewnętrzna 200W
G-HT600-200W

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    134 punkty lojalnościowe!

Cena:

134,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Jebao HT-600 Grzałka zewnętrzna 200W

HT-600 to bardzo wydajna grzałka przepływowa przeznaczona do pracy poza zbiornikiem. Urządzenie to montowane jest na wężach filtra, dzięki czemu wewnątrz akwarium zyskuje się cenną przestrzeń dla roślin oraz ryb. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie mające wiele zalet dających HT-600 przewagę nad tradycyjnymi grzałkami.

Ograniczenie liczby akcesoriów znajdujących się w akwarium to jeden z kluczowych czynników decydujących o jego pięknym, naturalnym wyglądzie. Zastosowanie grzałki zewnętrznej pozwala zapomnieć o problemach z nietrwałymi przyssawkami oraz koniecznością ukrycia mało efektownego elementu obudowy wewnątrz zbiornika.

Grzałkę HT-600 montuje się na wężach filtra na króćcach wyposażonych w nakrętkę kontrującą. Takie rozwiązanie zapewnia trwałe i szczelne połączenie. Na obudowie urządzenia znajduje się również wypustka pozwalająca na powieszenie go w dowolnym miejscu. Żądaną temperaturę wody ustala się za pomocą wygodnego w użyciu pokrętła, a praca grzałki sygnalizowana jest za pomocą diody. Przed przegrzaniem urządzenie chronione jest za pomocą niezawodnego termostatu.

 

Dane techniczne:

  • Moc: 200W
  • Wymiary:  23x6,5x5,5cm (długość x szerokość x wysokość)
  • Długość przewodu zasilającego: 1,5m
  • Przyłącze: 16/22mm
Komentarze
Napisz swoją opinię

Jebao HT-600 Grzałka zewnętrzna 200W

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii