Tetra Fe Test do pomiaru żelaza
T756496

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Tetra Fe Test do pomiaru żelaza

Dlaczego testować?

Elementy śladowe, szczególnie żelazo, są witalnym pożywieniem potrzebnym do zdrowego wzrostu roślin wodnych. Żelazo przyspiesza tworzenie się chlorofilu (zielonych liści). Stężenie żelaza w akwarium powinno wynosić od 0,25 do 0,5 mg/l – jest to wielkość odpowiednia dla wszystkich roślin wodnych. Zawartość żelaza w akwarium może lekko spaść ponieważ jest ono wykorzystywane przez rośliny jako pokarm, także redukowane chemicznie żelaza na poziomie 0,1 – 0,5 mg/l, utrzymująca się przez dłuższy czas, może doprowadzić do tego, że rośliny nie będą rosły, a liście staną się żółte.Test ten został opracowany profesjonalnie, aby można było prosto i precyzyjnie określić zawartość żelaza (także całość żelaza) w całym akwarium. Aby utrzymać optymalną jakość wody polecamy jej kontrolowanie raz w tygodniu.

 

W zestawie:

  • dwa odczynniki
  • jedna próbówka
  • instrukcja w języku polski

 

Zakres pomiaru:

  • 0-1mg/l

 

Zastosowanie:

  • Wodę z akwarium odlewamy do specjalnej probówki, następnie dodajemy odczynniki które wybarwiają wodę na określony kolor.
  • Na skali kolorów odczytujemy zawartość Fe w naszym akwarium

 

Zastosowanie tego testu w praktyce sprawi, że poziom Fe już nie będzie dla Ciebie tajemnicą. Systematycznie badając poziom Fe możesz uratować swoje ryby przed zatruciem a także powstrzymać w porę inwazję glonów.

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
  • baterie i małe AGD
  • wyposażenie domu
  • dom i ogród oraz artykuły
  • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tetra Fe Test do pomiaru żelaza

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii