Tetra PO4 Test azotanowy
T132481

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Tetra PO4 Test azotanowy

Test azotanowy PO4 firmy Tetra. Woda zawierająca więcej niż 1mg/l fosforanów może powodować nadmierny rozrost glonów. Większość fosforanów w akwarium pochodzi z rozkładu odchodów ryb i roślin lub nadmiaru pokarmu. Źródłem fosforanu może być też woda z kranu, która zawiera jego znaczne ilości. Bardzo istotnym jest uzyskanie analizy składu chemicznego wody, by upewnić się, że stężenie fosforanu nie jest nadmierne.Dlaczego przeprowadza się analizę zawartości fosforanu?Przeprowadzanie analizy poziomu fosforanu jest niezmiernie istotne do kontrolowania ilości glonów akwarium. Aby uzyskać optymalną jakość wody należy sprawdzić poziom fosforanów raz w tygodniu.

 

W zestawie:

  • dwa odczynniki
  • jedna próbówka
  • instrukcja w języku polski

 

Zastosowanie:

  • Wodę z akwarium odlewamy do specjalnej probówki, następnie dodajemy odczynniki które wybarwiają wodę na określony kolor.
  • Na skali kolorów odczytujemy zawartość PO4 w naszym akwarium

 

Zastosowanie tego testu w praktyce sprawi, że poziom PO4 już nie będzie dla Ciebie tajemnicą. Systematycznie badając poziom PO4 możesz uratować swoje ryby przed zatruciem a także powstrzymać w porę inwazję glonów.

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
  • baterie i małe AGD
  • wyposażenie domu
  • dom i ogród oraz artykuły
  • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tetra PO4 Test azotanowy

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii