Lista produktów marki Chihiros

164 produktów

Wyświetlono 1-24 z 164 produktów

Chihiros wysokiej jakości oświetlenie do akwarium.

Czym azjatycka firma zasłynęła na polskim rynku? Firmę chihiros wyróżnia dobry stosunek ceny do jakości. Lampy led chihiros charakteryzują się długą żywotnością. Są także jedną z najtańszych opcji dostępnych do akwariów roślinnych. Lampy aquatic studio dostępne są w kilku różnych wersjach. Do oświetlenia led małych akwariów używa się serii C. Są to lampy z jednym uchwytem do szyb, montowane najczęściej w małych kostkach. Do zbiorników z mniejszą ilością roślin dedykowane są belki chihiros led A. Wyposażone są w diody jednego koloru o barwie ok 8000K. Specjalnie dobrane światło ogranicza wzrost glonów w zbiorniku. Do bardziej wymagających roślin polecamy wybrać belkę led chihiros A II. Różni się jedynie większą ilością diod co przekłada się na większą moc świecenia lampy. Kolejną lampą, o której warto wspomnieć jest chihiros WRGB. To produkt od niedawna dostępny na polskim rynku. Jest to lampa wyposażona w diody led o kolorach : czerwonym, niebieskim, białym i zielonym. Posiada możliwość sterowania za pomocą kontrolera. Możemy ustawić zarówno moc świecenia jak i kolory, których chcemy używać. System oświetlenia led zapewnia doskonały wzrost roślin w zbiorniku, podkreśla także kolory ryb. Oprócz lamp, które mocuje się na krawędzi akwarium dostępne są także lampy wiszące. System oświetlenia led vivid to lampy ogromnej mocy podwieszane do sufitu. Jedna lampa posiada moc aż 130W oraz 5500lm. Lampa ma wbudowany sterownik, do jej obsługi wystarczy pobrać na telefon aplikację. Dzięki niej możemy w płynny sposób regulować moc lampy oraz jej kolory. System oświetlenia led został wprowadzony z myślą o zastąpieniu lampami vivid lamp halogenowych, które zużywają ogromne ilości energii oraz strasznie się grzeją.

Produkty chihiros do akwarium.

Firma chihiros oprócz oświetlenia, z którego słynie posiada także kilka innych topowych produktów. Maty z chihiros są wykonane z bardzo elastycznego materiału co doskonale chroni dno zbiornika przed pęknięciem. Kolejne produkty tej marki wpływają przede wszystkim na estetykę. Przeźroczyste węże oraz szklane elementy sprawiają, że są niewidoczne w akwarium. Dzięki temu można skupić się jedynie na aranżacji zbiornika. Artykuły dostępne są na każdą najbardziej popularną średnicę węży od filtrów. Marka chihiros stworzyła także własną linie filtrów zewnętrznych do akwarium. Filtry są niemalże identyczne jak droższe odpowiednik firmy Ada. Filtry wykonane są ze stali nierdzewnej. Ich bardzo estetyczne wykonanie pozwala na postawienie ich obok zbiornika. Filtry chihiros nie tylko doskonale oczyszczają wodę ale także doskonale wyglądają. Marka chihiros została oskarżona o kopiowanie produktów. Poza filtrami, które mają dość nietypową budowę (pompa znajduje się nad filtrem) często można usłyszeć o jonizatorach tego azjatyckiego potentata. Czym jest jonizator i jak działa? Najnowszy model jonizatora doctor III działa na glony, poprawia kondycję ryb oraz ogranicza nadmierne rozmnażanie się ślimaków. Doctor III jonizuję wody dzięki temu zapobiega powstawaniu w zbiorniku nowych glonów. Niestety nie działa on w żaden sposób na glony, które w zbiorniku już są. Należy je więc najpierw usunąć, a następnie podłączyć urządzenie. Urządzenie posiada wymienny reaktor, który zużywa się. Należy wymieniać go regularnie co 3-6 miesięcy. Jest on umieszczony pod wodą w akwarium. Pozostała część urządzenia może być schowana w szafce.

Produkty firmy chihiros dostępne w sklepie Plantica.

W ofercie naszego sklepu akwarystycznego dostępna jest szeroka gama produktów marki chihiros. Dominujące produkty to przede wszystkim lampy do oświetlania zbiorników o różnych długościach oraz obsadzone roślinami o różnych wymaganiach. Wszystkie lampy można zamontować podwieszone nad zbiornikiem. Model vivid ma już linki do podwieszenia w zestawie. Do pozostałych trzeba dokupić dodatkowe mocowanie. Bez obaw, znajdą je Państwo w ofercie naszego sklepu. Do lamp dostępne są także dimmery pozwalające na ich regulację. Produkty mogą zakupić Państwo od poniedziałku do soboty w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu lub poprzez sklep internetowy. Dla ciekawskich osób zachęcamy do polubienia nas na facebooku gdzie pokazujemy najnowsze produkty oraz informujemy klientów o promocjach. W sklepie stacjonarnym jest ogromny wybór produktów nie tylko marki chihiros. Na miejscu można także zakupić dekoracje do urządzenia akwarium. Duży wybór skał oraz korzeni red more woods pozwoli na wybranie odpowiedniego elementu do akwarium.