Lista produktów marki DIVERSA

446 produktów

Wyświetlono 1-24 z 446 produktów

Diversa

Diversa - O firmie

Firma Diversa jest obecna na rynku akwarystycznym od około 40 lat. Każdy akwarysta w Polsce z pewnością kojarzy tę firmę. Firma Diversa słynie z zestawów akwariowych , tych dużych dostępnych w komplecie razem z szafką oraz pokrywą lub mniejszych zestawów Startup. Od 2018 r firma Diversa weszła w skład firmy Aquael lidera na Polskim rynku jeśli chodzi o firmy zajmujące się akwarystyką. Moim zdaniem największą zaletą firmy Diversa jest dopasowanie się do klienta. Firma realizuję szafki pokrywy oraz akwaria na dowolny wymiar dopasowany do indywidualnych wymagań klienta.

Zestawy Akwariowe firmy Diversa

W swojej ofercie firma Diversa posiada szereg zestawów akwariowych. Chciałbym je Państwu przedstawić. Każdy zestaw akwariowy , w kolorze dobranym do koloru mebli może stanowić upiększenie domu. Odpowiednio prowadzone akwarium ze zdrowymi roślinami lub ciekawym biotopem , będzie przykuwało uwagę nie tylko domowników ,ale także każdego gościa ,który zobaczy nasz podwodny świat. Wszystkie poniżej przedstawione przez nas zestawy są do zakupienia (niektóre od ręki ) na stronie internetowej naszego sklepu Plantica.pl Oczywiście oferta sklepu jest bogata i znajdują się w niej nie tylko zestawy akwariowe ,ale również inne akcesoria ,akwaria oraz rzeczy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania akwarium firmy Diversa.

1) Diversa Fine - na naszej stronie zapraszamy na zakupy tego produktu w wersji o długośći 120 , 100 oraz 80 cm. Akwarium dostępne są z oświetleniem led ,oraz ze starszym typem oświetlenia świetlówkami T8. Zestaw Fine jest to jeden z produktów Diversy , który może odpowiadać każdemu. Dokładne wymiary akwarium , które składają się na zestawy Fine to :

120x50 , 120x40 , 100x50 , 100x40 oraz 80x35. Łączna wysokość zestawu razem z szafką wynosi 127 cm. Oświetlenie zastosowane przez firmę diversa fine to świetlówki t5 lub oświetlenie led.

2) Diversa Comfort - Diversa Comfort jest to bardzo zróżnicowany zestaw akwarystycznych. Produkty tego typu jak ten zestaw są dedykowane dla każdego akwarysty. Produktami flagowymi Diversy są właśnie duże zestawy wersji comfort 200x60x60 w wersji prostej oraz AP czyli z zaokrągloną szybą. Drugim co do wielkości akwarium występującym w zestawie Diversa comfort jest rozmiar 160x60x60 również dostępny w wersji prostej oraz wersji AP. Szkła wykonane są z szyby float , ponadto grubość szkła jest dopierana adekwatnie do wielkości zestawów. Kolejne produkty nieco mniejsze z serii Comfort to produkty takie jak zestaw comfort 150x50x50 , 120x40x50 , 100x40x50 oraz najmniejszy z produktów 80x35x40. Korzystając z okazji poniżej przedstawię wam kolejny zestaw szkła + szafki firmy Diversa. Szkła podobnie jak w powyższych zestawach są wykonane z szyby float. Akwarium na życzenie klienta może być klejone z czarnym lub przezroczystym silikonem.

3) Diversa modern - jest to jeden z produktów firmy Diversa , podobnie jak Diversa Comfort , są to produkty skierowane do szerokiej grupy akwarystów. Diversa modern występują w rozmiarze 200x60x60 , 150x50x50 , 120x40x50 oraz 100x40x50. Do produktów o długości 200x60x60 oraz produktów 150x50x50 dostępne są również modele AP.

Wszystkie powyższe modele są dostępne na zamówienie na stronie naszego sklepu Plantica.pl

Inne produkty :

Z ciekawych produktów marki Diversa możemy się pochylić nad :

  • Filtry Exus - filtry zewnętrzne o dobrej jakości i bardzo przystępnej cenie.
  • Grzałki firmy Diversa mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości , dostępne są w każdej mocy od 25W aż do 300W. Grzałki są niezawodne , wykonane z trwałego szkła , myślę , że za tą cenę ciężko znaleźć równie dobrą grzałkę

Po wszystkie produkty marki Diversy zapraszamy od Poniedziałku do Soboty do naszego sklepu stacjonarnego. Sklep internetowy dostępny jest dla Państwa oczywiście 24/7.

Serdecznie zapraszamy!