Lista produktów marki Fluval

185 produktów

Wyświetlono 1-24 z 185 produktów

Marka Fluval - synonim jakości i innowacji.

Linia produktów marki Fluval, która należy do firmy Hagen, od zawsze była kojarzona z niezawodnością oraz olbrzymią skutecznością. Fluval charakteryzowała również innowacyjność produktów i zastosowanych rozwiązań. Jednym z czynników, który zagwarantował im sukces to doskonale przemyślane, a zarazem proste projekty, a także wzorowe wykonanie. Ich produkty do akwarium nadal są produkowane we Włoszech, niezmiennie od kilkunastu lat.

Filtry zewnętrzne marki Fluval.

Linia filtrów 107, 207, 307, 407 to lista produktów doskonale znanych każdemu akwaryście. Poprzednie serie, o innej ostatniej cyfrze, tworzyły niejako legendę tych urządzeń. Kiedy wybierało się ich filtr zewnętrzny, było pewnym ich będą to urządzenia ciche, niezawodne, wzorowo spełniające powierzone im zadanie. Sama estetyka filtrów była również na wysokim, ale nie przesadzonym poziomie. To wciąż miały być urządzenia o wysokiej funkcjonalności. Aspekt praktyczny jest tutaj kluczowy.

Nowości na rynku akwarystycznym zawsze były przyjmowane przez klientów z ogromnym zainteresowaniem. Jednym z takich produktów były filtry z serii G, które posiadały wbudowany komputer oraz wyświetlacz, który monitorował kilka procesów zachodzących wewnątrz urządzenia. Żadna inna firma nie stworzyła nigdy niczego podobnego, a przy tym tak dobrze wyglądającego.

Seria AquaClear - filtry kaskadowe do najcięższych zadań.

Seria AquaClear to tzw. konie pociągowe wśród kaskad. Seria AquaClear to również głowice i filtry głowicowe. Są to produkty o prostej konstrukcji, dużej mocy, prostej stylistyce. Były stworzone aby wykonywać powierzoną im pracę możliwie jak najlepiej, najszybciej, najskuteczniej. Świetny projekt, świetne materiały - jeszcze lepszy produkt.

Fluval to jakość dzięki innowacyjności i technice.

Firma ta zawsze wyprzedzała o krok konkurencję, starając się podać klientom produkt, którego szukali, i którego oczekują. Dokładając do tego jakość prosto z Włoch, niezawodność, doskonały serwis, otrzymujemy markę doskonałą.