Lista produktów marki Hikari

182 produktów

Wyświetlono 1-24 z 182 produktów

Produkty japońskiej marki Hikari to najwyższej jakości pokarm dla ryb i skorupiaków, który cieszy się zaufaniem hodowców na całym świecie. Firma, obecnie o zasięgu międzynarodowym, zdobyła uznanie i renomę przede wszystkim dzięki bezkompromisowej jakości swoich produktów i ścisłym procedurom kontroli z tym zakresie. Pokarm dla ryb marki Hikari to pewność, że dostarczamy naszej hodowli absolutnie wszystkiego, co niezbędne i to w najlepszym wydaniu.

Marka Hikari – zróżnicowany pokarm idealnie dopasowany do potrzeb

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości pokarm dedykowany rybom roślinożernym i tropikalnym, glonojadom, pielęgnicom, welonom, rybom drapieżnym i morskim, a także rybom stawowym. To także preparaty odżywcze przeznaczone dla krewetek oraz żółwi. Co łączy wszystkie wymienione preparaty? Przede wszystkim najwyższa jakość wykorzystanych składników, z dbałością o właściwe proporcje, koncentrację substancji odżywczych oraz kompozycję idealnie odpowiadającą potrzebom konkretnego gatunku.

Poza w pełni kompleksowym odżywianiem ryb, krewetek, czy żółwi proponowane przez markę Hikari produkty znakomicie wpływają także na poprawę kondycji zwierząt, ich wybarwienie, czy też właściwy rozwój i wzrost.

Produkty marki Hikari – wysoka jakość to tutaj standard

Wysoka jakość proponowanych przez Hikari produktów, ich rzetelny, kompleksowy skład oraz wysokie standardy w zakresie procesu produkcyjnego sprawiły, że marka cieszy się uznaniem wśród hodowców na całym świecie. Cieszymy się, że i my możemy przedstawić Państwu produkty marki Hikari w naszym sklepie.