Lista produktów marki HYDROIDEA

98 produktów

Wyświetlono 1-24 z 98 produktów

Oczko wodne w przydomowym ogrodzie.

Posiadając przydomowy ogród, czasem mamy wrażenie, iż czegoś mu brakuje. Można by coś dodać, aby urozmaicić masz przydomowy, zielony krajobraz. Obecność oczek wodnych i stawów wydaje się być naturalnym, i idealnym wyborem do uzupełnienia widoku z okna. Spośród wielu możliwych zbiorników wodnych możemy zbudować małe oczko wodne, o pojemności zaledwie 200 litrów, coś większego o pojemności kilkuset litrów, jezioro, czy na przykład pomyśleć o, tak teraz modnych, stawach kąpielowych. Obecność oczek wodnych i stawów to również sposobność do zaproszenia większej ilości życia do naszego ogrodu., nazwijmy to - tego mniej i bardziej świadomego. W oczkach wodnych pojawią się z pewnością pewne ilości roślin wodnych, ryb i karpi koi. Ale obecność oczek wodnych to także sposobność do pojawienia się ptactwa wodnego, płazów, gadów, i wielu innych, które tylko urozmaicą ten krajobraz swoją obecnością.

W zgodzie z naturą unikalne projekty rewolucyjne rozwiązania.

Każde z oczek wodnych wymaga indywidualnego podejścia. Należy starannie zaplanować wszystkie kwestie, które dotyczą jego założenia, posiadania, pielęgnacji, etc. Jeśli nie zaplanujemy odpowiednio wydajnej filtracji, woda przyjazna dla ryb będzie dla nas nieosiągalna. Wkrótce po tym zacznie się obecność glonów nitkowatych, zakwit wody, śnięcie ryb, oraz nasza złość i frustracja. Branża zoologiczna wychodzi nam naprzeciw, wiedząc, że unikalne projekty rewolucyjne technologie naturalne preparaty to wszystko czego potrzebujemy aby wewnątrz naszych oczek wodnych i stawów kąpielowych zapanowała równowaga biologiczna.

Hydroidea - polski specjalista od oczek wodnych, stawów, jezior i stawów kąpielowych.

Firma Hydroidea to polski producent preparatów biologicznych i mieszanek minerałów przeznaczonych do stosowania w oczkach wodnych, stawach, jeziorach i stawów kąpielowych, oraz zbiorników wodnych każdego innego typu. Hydroidea oferuje kompleksowe rozwiązania do pielęgnacji rezerwuarów wodnych, ryb i karpi koi, roślin oczkowych, a także przydomowych oczyszczalni ścieków.

Oferta firmy Hydroidea to przeszło kilkadziesiąt produktów, które pomogą nam zapanować nad kawałkiem wody, który mamy pod opieką. W bogatej ofercie marki Hydroidea znajdziemy na przykład specjalnie wyselekcjonowany czysty zeolit ecobio - ekologoiczny nawóz dla roślin wodnych, specjalistyczne szczepy bakterii, i wiele innych. Dla ochrony roślin ecobio stim ekologiczny nawóz skoncentrowany tak, aby intensywnie odżywiać rośliny w naszym zbiorniku. To naturalna odżywka i ochrona roślin w jednym.

Skoro o roślinach mowa, nie można pominąć kwestii podłoża dla roślin wodnych z kruszywa wulkanicznego. Podłoże do roślin wodnych Biolava piękne i zdrowe rośliny z nim to nic trudnego. Nie można także pominąć procesu biologicznej aktywacji takiego podłoża. Jednym Ecogerm Soil bakterie zasiedlą całą objętość kruszywa wulkanicznego naszych zbiorników wodnych. Zdrowe rośliny naturalny substrat to połączenie, które gwarantuje sukces uprawy.

Kolejnym kluczowym produktem są bakterie. Innowacyjny starter bakteryjny to flagowy Ecogerm produkt firmy Hydroidea, a ich oferta posiada ich aż kilka różnych rodzajów, do różnych zadań specjlanych. Naturalny preparat bakteryjny powinien być naszym najskuteczniejszym narzędziem do osiągnięcia równowagi biologicznej wewnątrz sadzawki, a także do walki z glonami, zakwitem wody, mułem, detrytusem, itd.. Bez bakterii woda bez glonów nitkowatych może okazać się tylko naszym marzeniem. Dlatego ochrona biologiczna w jednym Ecogerm, który zawiera miliardy żywych bakterii jest tak ważna podczas zakładania oczek wodnych.

Hydroidea to również produkty do przydomowych szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, tak bardzo popularnych w przypadku domów ekologicznych.

Walka z plagami - naturalnie! Zamiast chemicznej ochrony roślin Ecobio Spray ekologiczny oprysk płynny ekstrakt dla naturalnej ochrony naszej zieleni. Płynny ekstrakt z czosnku i chili doskonała, naturalna ochrona naszej zieleni przed mszycami, przędziorkami, czy misecznikami.

Hydroidea - kompleksowe rozwiązania do różnego rodzaju zbiorników wodnych.

Hydroidea oferuje nam dużą ilość dostępnych wkładów filtracyjnych, których zadaniem jest skutecznie oczyszczać wodę w oczku wodnym, a przy tym pozwolenie na łatwe osiedlanie się bakterii nitryfikacyjnych, które zajmą się rozkładem szkodliwej materii organicznej. Hydroidea zadbała aby i w tej dziedzinie dać swoim klientom szeroki wybór produktów, które spełnią ich oczekiwania.

Czysty biozeolit to skuteczne medium filtracyjne, które bardzo efektywnie usuwa z wody amoniak i związki azotu, które są jedną z przyczyn powstawania niechcianych glonów, które tak bardzo szpecą sadzawki.

Dobrze skomponowana filtracja w oczku wodnym, w oparciu o produkty Hydroidea, na dłuższą metę, to doskonała alternatywa dla chemicznej walki z glonami, która prowadzona nieumiejętnie, może przynieść więcej strat niż korzyści.

Zdrowa sadzawka, to piękna sadzawka.

Zdrowa sadzawka to taka, w której panujące warunki sprzyjają zdrowemu rozwojowi roślin i zwierząt. Celem firmy Hydroidea jest aby osiągnąć ten cel w możliwie jak najbardziej naturalny sposób. Rzecz jasna, w wielu przypadkach się to udaje, ale nie w 100%. Stosując różnego rodzaju bakterie, ekologiczny nawóz w płynie, aktywowany i specjalnie wyselekcjonowany wkład filtracyjny, Hydroidea Ecogerm Soil bakterie do gleby, może zdarzyć się tak, iż będą to środki niewystarczające. Naszym głównym celem jest pozbycie się z wody martwej materii organicznej, związków azotu i fosforu. Alternatywa dla chemicznej ochrony parametrów wody w naszym oczku, to absorbenty. Adsorbent fosforanów o frakcji 2-8 mm to działanie niejako pośrednie pomiędzy naturalnym, a chemicznym. Biochalix woda bez glonów to tylko kwestia czasu. Zasada działania tego absorbentu jest taka, aby pochłonął on z wody jak najwięcej fosforanów, ale nie oddał ich z powrotem. Nie powoduje on zamaskowania ich obecności, czy skomplikowanej reakcji chemicznej, która spowoduje, że zniknie. Zwyczajnie, Hydroidea Biochalix pochłania i rozkłada fosforany.

Kiedy rozważamy zakładanie zbiorników wodnych przy domu, w ogrodzie, gdziekolwiek, starannie zaplanujmy każdy krok. Pozwoli nam to uniknąć wielu niepotrzebnych kłopotów i rozczarowań, a te i tak z pewnością pojawią się na naszej drodze do posiadania pięknego i zdrowego oczka wodnego, czy stawu kąpielowego.

Nasz sklep, jako oficjalny dystrybutor marki Hydroidea, posiada w ciągłej sprzedaży pełną ofertę produktów Hydroidea. Nasi pracownicy posiadają także potrzebną wiedzę, z której Państwo możecie czerpać poprzez kontakt, czy to mailowy, telefoniczny, czy też bezpośrednie odwiedziny w sklepie. Plantica.pl to miejsce, w którym można skompletować niemal 100% potrzebnego sprzętu i preparatów niezbędnych do założenia przydomowej sadzawki, która okaże się domowym centrum relaksu, rozrywki, a także naturalnych obserwacji życia, które z pewnością się tam pojawi, a także będzie rozwijać.